SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6125097

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Panowie a która cześć wołowiny polecacie jeżeli chodzi o wartości odżywcze no i tak by nie była zbyt droga ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
U mnie w mięsnym akurat jest ładna wołowina gulaszowa. Prawie zero tłuszczu i ładne, duże kawałki. 25zł/kg. Udziec chyba też nieźle wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
19szymon62
Ja tak samo 4000 a waga jaka?

...obecnie 90kg
... jak zaczynałem mase narazie (enan i kick z propa) do mojej normy tj 3400kcl dodałem 350kcl i w póltora tygodnia zrobiło się z 83kg - 90kg i waga z dnia na dzień szła(no ale to pewnie była woda). Obecnie od 4 dni stoi w miejscu wiec dołożyłem ww i obecnie +550kcl i tak się zastanawiam czy tyle jest git czy będę musiał jeszcze zwiększać bo już ledwo jem te 340g ryżu rozłożone na 4 posiłki do tego owsiane rano i yayka na kolacje trochę mnie to meczy

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
Zawsze, możesz podbić tłuszczami(orzechy) lub troche fruktozy (rodzynki) po 50 gram każdego. Kurę mielić i robić kotlety z ryżem(nie czuć tak tej kury wtedy, a po jakimś czasie wiadomo nie chce się jeść), owsianke mielić na proch mieszać z wodą i wypijać. Sposobów jest sporo.

Zmieniony przez - krejtos1 w dniu 2015-01-25 20:56:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
dzięki za pomysły.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a takie pytanie do metki zamiast lecytyny może iść esseliv, bo mam tego dwie paczki i by było szkoda wyżuci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Moze isc podobno to to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
test,estro,prl,progesteron,kortyzol,tsh przy okazji morfologia i ob. bo to grosze i zbadaj sam dla siebie cholesterol z frakcjami


Jutro może uda mi się w końcu wstać skoro świt i zobić te badania, bo poranne godziny coś mnie ostatnio przerastają. Bo chodzi o te badania, dokładnie o ob, tak mam powiedzieć że to chce, czy to jakoś fachowo laboratoryjnie się nazywa, bo u mnie w mieście dwie stare ro.puchy pobierają krew i żeby one wiedziały o co mi chodzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
tak masz powiedziec zec hcez ob to podstawowe badanie plus to wszystko co masz wypisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo ja sie boje tych dwóch, dlatego pytam, jak im oddaję moją krew to się modlę żeby jakiś rytuałów nie zaczęły po kryjomu odprawiać jak sobie pójdę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium