SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6124312

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699576
Szukaj promocji ,ja znalazłem w Kato rezonans odc lędźwiowo-krzyżowego za 300zł .
z kręgosłupem miałem problem od kilku lat ,zawsze jakieś środki przeciwbólowe i przechodziło
rok temu mocniej bolało i wybrałem się do pseudo specjalisty z NFZ ,zrobił mi RTG które oczywiście nic nie wykazało i stwierdził że taki mój urok kręgosłupa .\na koniec dodał że mam się nie przejmować i robić swoje
po miesiącu ból nie przechodził a nawet zaczynał promieniować do nogi - wtedy wybrałem się prywatnie na rezonans
diagnoza przpuklina krązka L4-L5
rehabilituje się prawie rok i mrowienie jeszcze pozostało
także nie lekceważ tego ,lepiej działać wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Szczególnie bliżej weekendów pytaj o dodatkowe dni pracy i niższe ceny.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
Dzieki za wszystie info bede dzialac. No dobra ale zostaje jeszcze kwestia treningow da rade moge robic to co kocham? :) czy nie ale co wtedy? Bo kazda wolna chwila to silka basen i wszelka kazda inna aktywnosc sportowa

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699576
a myślisz że ja co robię ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699576
narazie ogranicz ciężkie przysiady i martwy ciąg
pilnuj prawidłowej postawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Basen i masaże jak najbardziej.

Doraźnie leki - dikolfenak + mydocalm forte dadzą sporą ulgę w dolegliwościach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47609
miczelx
SpAiro_
rHGH (recombinant Human Growth Hormone) - czym to się różni od hgh ?

Recombinant to syntetyczny GH, czyli calosc dostepnego na dzien dzisiejszy GH, kiedys HGH bylo pozyskiwane bezposrednio z przysadek ludzkich (zwlok)


Aha, a ja się tu głowie Dzięki.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Po jakim czasie mogę zauważyć poprawę skóry przy TAD 600 ampa e2d ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699576
możesz wcale nie zauważyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Mam takie pytanie, wyleciał wam kiedyś sok z powrotem po wyciągnięciu igły? Iniekcja przebiegała prawidłowo a tu po wyjęciu igły z czerwonej kropeczki po igle zaczął lecieć sok.

Forever Young

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium