SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129840

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Pany miałem trening boksu dzisiaj na 9ątą ale niestety o 3 w nocy eks mnie obudziła i nie dałem rady wstać mogę iść na siłkę zrobić lekki FBW po nim wj**ać drinka proteinowego z płatkami owsianymi i po 30-40min iść na trening boksu nadrobić?

Czy lepiej iść jutro na 9 rano nadrobić ? Tylko wtedy o 21 mam thaibox ... ;p

Zmieniony przez - konar128 w dniu 2014-10-29 12:51:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Odkad wskakuje na wyzszego testa to mi dretwieja przedramiona podczas snu co jest to bardzo irytujace poniewaz wielokrotnie wybudza Na mniejszych dawkach tego nie ma Ktos sie spotkal z takim przypadkiem? Witamin u mnie pod dostatkiem wiec o braku mikroelemntow raczej mowy nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
Nie wiem czy cie pociesze czy nie ale jestem na suscie z dose 1 cykl na tescie co 5 dni jeden strzal i mam tak ze czesto mi dretwieja nogi zwlaszcza stopy tez u mnie nie brakuje witamin ani nic moze tak ma byc hehe czasami mam tak ze jak ide sie wys... to nie moge posiedziec dluzej aby sie do konca wyproznic bo pozniej na nogach nie moge stac hehe ale mija to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Magnez potas trza jeść. Mi przeszłol dopiero po magnezie w płynie mr biga jak waliłem cały kubek na noc. Teraz kupuje na zapas.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Shooter
Odkad wskakuje na wyzszego testa to mi dretwieja przedramiona podczas snu co jest to bardzo irytujace poniewaz wielokrotnie wybudza Na mniejszych dawkach tego nie ma Ktos sie spotkal z takim przypadkiem? Witamin u mnie pod dostatkiem wiec o braku mikroelemntow raczej mowy nie ma


Właśnie się od paru tygodni nad tym zastanawiam. Mam podobnie, z tym że ja raczej nie stosuję dodatkowych supli typu witaminki itd. Myślałem, że to może od kręgosłupa, ale raczej nie. nawet teraz jak piszę na klawiaturze mam ścierpnięte palce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
To najprawdopodobniej jest właśnie od kręgosłupa, odcinek piersiowy. Powodem może być po prostu większe spompowanie mięśni pleców a co za tym idzie ucisk na nerwy lub jakieś urazy tego odcinka, co niestety jest bardzo prawdopodobne.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Cholerka, ale chyba będę żył?

Pewnie te 250 km za fajerą dziennie nie służą zdrowiu za dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Raczej nie służą ale żyć na pewno będziesz. Gdyby Ci mieli skręcać kręgosłup to poproś, żeby wyprowadzili jakieś mocowania do fotela, to nie będą Ci pasy potrzebne

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29386 Napisanych postów 62843 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902204
nie chce nikogo straszyc ale kolega przedstawiciel handlowy( caly dzien za kolkiem) nabawil sie takiej rwy kulszowej ze juz nie kontrolowal stopy(opadla) 3 tyg intensywnego leczenia w szpitalu i miesiac na odziale rehabilitacyjny pozwolilo wrocic do zdrowia bez koniecznosci operacji jednak o pracy handlowaca musial zapomniec.lekarza powiedzial wprost "wracasz Pan do kierowania calymi dniami problemy powroca na 100%"
on nie trenowal wiec miesnie slabsze tutaj Skint nadzieja w dzwiganiu jest ze miesnie mocne i trzymaja kregoslup w kupie. uwazac mimo wszystko trzeba i monitorowac sytuacje.
zdrowka Przyjaciele wiem jakie jest wazne bo mi go ostatnio nieco brakuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium