SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Venomit
mrWodoo
dmq92
prz1993
Dobry argument Ja mieszałem jedno z drugim i biłem w kabel.


I nie umarles?
Więc chyba jednak można


uwierzylbym ze umarl, ale napisal posta. - przecież tam nie ma zasięgu, więc musi kłamać

panowie, kiedys ktos poruszal temat bicia SAA podskornie, normalnie w kazde miejsce mozna tj hcg? 1ml, bez znaczenia jakiś środek na bazie oleju?


Czytalem o tym kiedys tutaj, tez rozwazalem...

Podobno mezczyzni na trt badz transseksualisci podaja w ten sposob podskornie, ALE u nich dawki sa o wiele wiele mniejsze i wstrzykniecie ponad 0,5ml oleju pod skore moze powodowac powstawanie guzkow, czy nawet wzrost tluszczakow.
Wynika to z tego ze pod skora jest mniejsze krazenie w porownaniu do miesni ktore sa przystosowane do przyjecia duzych ilosci oleju.

Nawet nie mowiac co w przypadku jak bijemy ugl i wstrzykniemy cos zainfekowanego - slabsze krazenie i absorpcja podkorna nie poradzi sobie z infekcja tak sprawnie jak miesien, chyba warto to brac pod uwage.

Jak juz, rozsadniejsza opcja wydaje sie metoda na "drzazge" - krotka i cienka igla wbita plytko w miesien, zachowujac jednoczesnie zdrowy rozsadek co do ilosci wstrzykiwanego oleju.




Zmieniony przez - Venomit w dniu 2017-09-20 09:56:13


Ja poruszalem tak mozna podskornie, czego by nie, jedyna roznica to tylko w czasu wchlonienia sie. Osobiscie jak sie decyduje na Tren to juz tylko podskornie, po co komu kaszel? 1ml podskornie jest ok, wiecej tez da rade ale po co? Osobiscie polecam lapa do gory i celowac w najszejrszy plecow, ale mozna gdziekolwiek, omijal bym brzuch, kazde wbicie w skore ja pogrubia, potem bedzie placz ze dolny brzuch gruba skora
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Pytanie odnośnie mietka, wcinam 30mg dziennie, startuje o 8 rano z pierwszym tabsem (10mg) i wcinam co 4h, ostatniego tabsa łykam o godz 16, lecieć dalej takim schematem? czy dorzucić jeszcze jednego tabsa o godz 20, by było 40mg ed, do tego leci susta z propem e3d. Tylko czy nie za długa przerwa od wzięcia ostatniego tabsa do pierwszego? czy jest git?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Roznicy i tak nie odczujesz nawet jak rozlozysz sobie na dwa razy wiecej porcji. Jesli zalozyles sobie 30mg ed to ciagnij tak jak ciagniesz, jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Dokładnie. Ja bawiłem sie troche oralami i metke przyjmowałem rano i w poludnie w DNT natomiat w DT jeszcze porcje przed treningiem i rosłem jak na drożdzach.
Tutaj nawet ktos z ''poważniejszych'' userów opisywal ze bierze metke 2x ed i nigdy na noc.
Nie ma co sie spuszczac za bardzo nad takimi błahostkami.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-21 00:12:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94393 Napisanych postów 364328 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668796
Mnie orale zapychaja ale ostatni udany cykl gdzie przetrwalem na nich to 50 mg winka do sniadania tylko.jednorazowo i dalem rade 8 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Aras84
Roznicy i tak nie odczujesz nawet jak rozlozysz sobie na dwa razy wiecej porcji. Jesli zalozyles sobie 30mg ed to ciagnij tak jak ciagniesz, jest ok.


Racja, polecę takim sposobem jakim lecę, zostanę przy tych 30mg ed co 4h 1 tabs, bo rzeczywiście nie ma co się spuszczać nad tym za bardzo jak leci jeszcze susta z propem. Dzięki za uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Panowie, jakie najnowsze trendy, jeśli chodzi o HCG przy 12 tyg. enana?
1. Przez cały cykl po trochu (do końca strzelania saa)
2. W połowie i do PCT (do PCT większa czy taka sama dawka?)
3. Czy tylko na koniec w większej dawce?


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2017-09-21 08:26:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
200-250iu 2x w tyg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
dmq92
200-250iu 2x w tyg

Takim systemem nie kombinujesz nic z dawkami pod koniec cykla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mój pierwszy cykl trwa od dwóch lat j raczej już z niego nie zejdę. Poatkowo biłem 5000 na raz potem dzieliłem na 2-3 razy teraz wbijam tak jak napisałem bo naczytałem się badań których jest coraz więcej że jednak ta metoda podawania ma więcej plusów niżeli walenie wielkich dawek w dużych odstępach czasowych.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium