SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6124908

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
no okej niby racja, ale pamietam sytuacje gdy moj znajomy startujacy w trojboju zarzucal sobie exe i z dnia na dzien sila w dol o 20kg wiec przestal bo fajnie woda zeszla, estro do zera ale razem z tym i sily sie pozbyl, chcial sie zalapac w nizszej wadze ale przez to ze wyniki poszly tak w dol to nie mialo sensu. a poza tym jak kontrolowac stezenie estro na dobrym poziomie przy trenie ktory w niektorych labach zawyza poziom estro na badaniach? zbicie estro na czuja? bo nie wiem moze sie myle ale estro w normie jest oki, ale na poziomie zerowym chyba jednak zbyt zdrowe to nie jest przy calym cyklu masowym? wiadomo ze estro wywala zaleznie od prdyspozycji organizmu wiec problemem chyba bedzie dawkowanie, no bo zadna trudnosc przywalic IA w opor tylko czy da to wiecej korzysci czy jednak negatywnych skutkow.. mm jakie dawkowanie bys mu zalecil? jesli serio mialoby to sens to sam bym sobie zarzucil jakis IA i nie martwilbym sie retencja i popuchnieciem, chociaz ile roznych szkół tyle roznych teorii.. wysuszenie z wody - skrzypiace stawe, mozliwosc kontuzji, kolejne to ze dobre nawodnienie jest srodowiskiem anabolicznym, brak go to mniejsze przyrosty. podaje tylko przyklady opinii ktore krążą ale nie mowie że za którąkolwiek przystaje. po prostu nie mam zdania, za wysoki estro wiadomo zbic, ale za niski to tez niezbyt dobrze. najlepiej uplasowac sie gdzies po srodku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12587
Hekade
Takie same jak bez bomby, polecam Ci na temat kreatyny na saa poszukac postow bokita z Animals


Mogę prosić o linka do artykułu bo nie mogę coś znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
Jakby ktoś miał ten link to bym z chęcią go przeczytał.. Wysłać na priva poproszę

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
GWookie
no okej niby racja, ale pamietam sytuacje gdy moj znajomy startujacy w trojboju zarzucal sobie exe i z dnia na dzien sila w dol o 20kg wiec przestal bo fajnie woda zeszla, estro do zera ale razem z tym i sily sie pozbyl, chcial sie zalapac w nizszej wadze ale przez to ze wyniki poszly tak w dol to nie mialo sensu. a poza tym jak kontrolowac stezenie estro na dobrym poziomie przy trenie ktory w niektorych labach zawyza poziom estro na badaniach? zbicie estro na czuja? bo nie wiem moze sie myle ale estro w normie jest oki, ale na poziomie zerowym chyba jednak zbyt zdrowe to nie jest przy calym cyklu masowym? wiadomo ze estro wywala zaleznie od prdyspozycji organizmu wiec problemem chyba bedzie dawkowanie, no bo zadna trudnosc przywalic IA w opor tylko czy da to wiecej korzysci czy jednak negatywnych skutkow.. mm jakie dawkowanie bys mu zalecil? jesli serio mialoby to sens to sam bym sobie zarzucil jakis IA i nie martwilbym sie retencja i popuchnieciem, chociaz ile roznych szkół tyle roznych teorii.. wysuszenie z wody - skrzypiace stawe, mozliwosc kontuzji, kolejne to ze dobre nawodnienie jest srodowiskiem anabolicznym, brak go to mniejsze przyrosty. podaje tylko przyklady opinii ktore krążą ale nie mowie że za którąkolwiek przystaje. po prostu nie mam zdania, za wysoki estro wiadomo zbic, ale za niski to tez niezbyt dobrze. najlepiej uplasowac sie gdzies po srodku.


1. nigdzie nie napisalem o zbiciu estra na zero, to chyba logiczne ze zerowe estro, ch**owe samopoczucie ble ble, ja pisalem o estrze kontrolowanym, lub lekko zawyzonym, to jest ok, tylko jak ktos ma norme 10x ponad a mysli ze to ok bo jest na masie a trzeba estra to bladzi.

2. mowie o kulturystyce nie o trojboju, sile itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Dokładnie jak mm, dawno już pisałem o kontrolowaniu estro.
Imo najlepiej jest trzymać w widełkach normy.
Kilka razy zrobi się badania i już mniej więcej będzie człowiek wiedział potem jaki +/-poziom ma w danym momencie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No ja tak jade pierwszy raz w zyciu, bo zawsze to olewalem, i teraz nie dosc ze o wiele lepsza jakosc miesni, to i mniej sidow odczuwam itp, no ale kazdy zrobi jak uwaza, od estra miesnie nie rosna, tego sie trzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Dokładnie j/w

Zwiększony poziom e2 na masie jest przydatny, gdyż większość procesów w naszym organizmie zachodzi w środowisku wodnym, więc dlatego delikatna retencja stworzy odpowiednie środowisko do budowy masy mięśniowej (co nie oznacza, że bez niej ten proces nie zajdzie), ale pozwalanie na wzrost estro 3, 4 czy 5x ponad normę a co za tym idzie potężną retencję, kompletnie niczemu nie służy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
no to przeciez napisalem w podsumowaniu ze jestem za tym aby trzymac sie na poziomie pomiedzy, ani zero ani przebitka kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Przy 300mg ew enana, max norma x2 tylko. Mocno zanizony towar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Powinno być 2,33 raza ponad normę


A poważnie to zależy od kilku czynników, np poziomu aromatazy, SHBG itp... Ja przy ok 260mg week miałem prawie 4x norma, kolega na 350mg week trochę ponad 3 razy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium