SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6112085

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
arci25
lodzianin1
tura jest mniej agresywna dla flaków i wątroby

osobiście jak bym mógł cofnąć czas nie tknał bym 17 wcale
teraz jest masa fajnych środków na rynku , nie trzeba się truć 17
.

choć sam wiem jak fajnie robią kombosy wina z metka itp.

To w przeszłości musiało pójść trochę orali, skoro dziś masz o tym takie zdanie.


No troche poszlo nie powiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14421
Czy wbijanie propa codziennie po jakimś czasie może przyzwyczaić moje dupsko do tego? Na początku czułem kilkudniowy dyskomfort przy wbijaniu, taki lekki bardzo, obecnie po wbiciu prawie żadnego dyskomfortu przez kolejne dni. Czy to normalne? Kończy mi się buteleczka propa i zostały mi dwa strzały,ale to raczej nie ma znaczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
praktyka czyni mistrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Tak, przyzwyczailes miesien, gorzej jak sie zrosty robia i ciezko wbic cokolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
a od czego te zrosty się robią ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Ludzie cale zycie wbijaja i jakos nie mowia o zrostach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
winoz1$
a od czego te zrosty się robią ?


zrosty to sa po prostu blizny, jak rozetniesz skore to tez bedzie blizna. robiac szota rozrywasz wlokna, jak nie zregeneruja sie dobrze i bijesz w to samo miejsce to jest szansa ze sie zrobia zrosty na stale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Jw. Ladujesz codziennie w ten sam miesien to nie ma opcji zeby zrostow nie bylo. Co prawda mi zawsze wczesniej czy pozniej schodzily ale teraz zmieniam miesnia jak najczesciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
krystian 27
Ludzie cale zycie wbijaja i jakos nie mowia o zrostach


Otóż to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 944 Napisanych postów 19273 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158549
Nie mówią o prawdziwi mężczyzni o tym nie mówią ale zrosty są sam cos o tym wiem

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Wiecej