SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 86341

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10304 Napisanych postów 225557 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 986435
Kontynuacja poprzednich części

http://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację.-t532846.html

http://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_cz.2-t891710.html

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-02-23 14:49:41

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 19495 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 112645
Pierwszy! Maść z heparyną tez jest dobra.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team Moderator
Ekspert
Szacuny 1513 Napisanych postów 56556 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 261592
Jak wyżej. Pomaga na krwiaki i żylaki. Jak miałem piękne pyzdy pod oczami jakiś czas temu to to najlepiej działało.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24242
to ja od siebie polece masc lub aerozol TRAUMON swietnie sie spisuje przy naciagnieciach naderwaniach itp
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16441
Mogę wbijać 500ui (0,5ml) HCG ed? Pierwszy raz wbijam podczas cyklu i taki ból, że chyba nie dam rady 1ml, chyba, ze na raty w drugie udo.

Dobrze się wbiłem ale przy wyciąganiu igły dosyć dużo krwi poleciało, gdzie po enanie czasami nawet kropli nie ma. To zasługa wody?

Jestem już na enanie 250mg e5d 10 tygodni, mogę tak pociągnąć do lata? Nie chce robić odbloku bo troche trwa i zanim mi się później znowu towar rozkręci to będzie po wakacjach.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 841 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47621
500 ui e2d
Nie
Tak
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24242
wbijaj podskornie
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 13090 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 102159
J/w najwygodniej jest chyba wbijać hcg podskórnie, nie będziesz miał na pewno problemów z bólem (może najwyżej delikatnie szczypać). Może być 500 ml ed. Nie wiem nic na Twój temat, ale testa można ciągnąć długo. Dawaj tylko cyklicznie co 7-8 tyg 5000 iu hcg i będzie git.

Notojazda okłady z lodu. Ale jak już się rozlały to niewiele pomoże. Ciemne okulary U mnie w pracy już się na szczęście przyzwyczaili,-)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1858 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 26350
500 ew bolda alphy starczy ? to moj pierwszy kontakt z tym środkiem ale to podobno nie ma duzego znaczenia, łącze go z samym cypkiem również 500 ew

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2013-02-24 03:31:47
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 651 Napisanych postów 11875 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88271
Co wy za HCG bijecie ze Was boli, szczypie?
Kabas, styknie, jestes swiezy w tej grze wiec i male dawki beda Cie robic.
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10304 Napisanych postów 225557 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 986435
czasami coś tam szczypnie,ale żeby bolało to się nie spotkałem.

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

Ranking fit ciastek - najlepsze fit ciastka Ranking fit ciastek - najlepsze fit ciastka Trening ramion, jak długie przerwy robić między seriami? Trening ramion, jak długie przerwy robić między seriami? Skandal w Nowym Jorku! Conor McGregor poszukiwany listem gończym! Skandal w Nowym Jorku! Conor McGregor poszukiwany listem gończym! Superseria a czas regeneracji Superseria a czas regeneracji Steve Benthin i Kevin Wolter - dwóch kulturystów komediantów Steve Benthin i Kevin Wolter - dwóch kulturystów komediantów Hafþór Júlíus Björnsson i Kelsey Henson - jak to jest być prawie o połowę mniejszą? Hafþór Júlíus Björnsson i Kelsey Henson - jak to jest być prawie o połowę mniejszą? Kevin Levrone zamierza pobić rekord świata! Kevin Levrone zamierza pobić rekord świata! Akop Szostak przerywa złą passę! Akop Szostak przerywa złą passę!