SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 98939

napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2769 Napisanych postów 63687 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 524451
lecimy dalej z tematem:
http://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację.-t532846.html

poruszamy tutaj problemy odżywiania,treningu,wspomagania itp
jak ktoś chce popisać o dupach to zapraszam do działu - o siłowni po siłowni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 446 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8239
Sądzicie,że na bombie można robić 5 ciężkich ćwiczeń po 4 serie na każdą grupę mięśni bez ryzyka przetrenowania ?

-[][][]-----------------[][][]-

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8193 Napisanych postów 219876 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880514
sprecyzuj pytanie

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2769 Napisanych postów 63687 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 524451
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6340 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269616
plecy,nogi jak najbardziej;)
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8193 Napisanych postów 219876 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880514
to chyba logiczne że na duże grupy mięśniowe wykonuje się więcej ćwiczeń,poza tym ważne też jest jak wyglada cały plan treningowy.Częstotliwość treningu oraz jakie grupy mięśni łączysz na treningach.

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Hubert81 Doradca
Ekspert
Szacuny 387 Napisanych postów 72255 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 300823
Bywało że na grzbiet wykonywałem 40 serii na treningu. Nogi to standardowo 30-40 serii. Przetrenowanie to bzdura.
napisał(a)
Ekspert
40 serii to trochę chyba za mało
napisał(a)
Hubert81 Doradca
Ekspert
Szacuny 387 Napisanych postów 72255 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 300823
No mało, co poradzisz.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27862
Lepiej podpowiedzcie jak sobie radzić z pokusami żywieniowymi... Mowa oczywiście o podjadaniu. Zacząłem ten temat z sebą i jego pytałem jak on to robi. Ja jestem już kilka tygodni na ścisłej diecie i k.u.r.w.i.c.a mnie łapie. Chodze wk***iony na to, że muszę jeśc ten niedobry syf, już kombinuje na różne sposoby. Chce sie w.je.ba.ć calą czekoladę, kebaba, ale jakoś się powstrzymuję. Zaraz jakaś deprecha jeszcze złapie z tego powodu Do jakiegoś tam startu mam 5 miesięcy, wiec chyba mogę sobie czasem jeszcze na coś pozwolić bo nie wyobrażąm sobie tego że przez najbliższe 5 m-cy nie zjem nic poza kurami i schabami gotowanymi itp. Dziś zjadłem kawałek pizzy, w robocie zamawiali i nie powstrzymałem się Najgorsze jest później to, że łapią mnie wyrzuty sumienia, że napierdzielam na tych rowerkach, wstaję o 6 rano i jeżdzę jak szalony a tutaj sobie pizze podjadam.. Niech ktoś pocieszy i powie, że czasem można hehehehe
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19489
Manieczki8 mozna:)

Arek

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

9 najczęstszych przyczyn urazów na siłowni 9 najczęstszych przyczyn urazów na siłowni Justyna Wolny - ocena sylwetki Justyna Wolny - ocena sylwetki Dlaczego trening nie przynosi efektów? Dlaczego trening nie przynosi efektów? Trener personalny  Drew Manning  i jego 30kg nadwagi Trener personalny Drew Manning i jego 30kg nadwagi Niedobory tych składników sprawią, że będziesz się szybciej starzeć! Niedobory tych składników sprawią, że będziesz się szybciej starzeć! Co osłabia wchłanianie żelaza? Co osłabia wchłanianie żelaza? Lauren Drain - najbardziej HOT pielęgniarka i fitnesska na świecie Lauren Drain - najbardziej HOT pielęgniarka i fitnesska na świecie Naleśniki po amerykańsku - ALLNUTRITION Pancakes Protein Naleśniki po amerykańsku - ALLNUTRITION Pancakes Protein