SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184041

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
A ja mam pytanie odnosnie BCAA, w tej chwili jestem w poczatkowym etapie redukcji, i przybijam propa do tego zajadam clena. Wracajac do pytania, czy jest sens brac BCAA antykatabolicznie walac propka?

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2013-04-03 13:53:25

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364344 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668845
jeśli masz dopiętą dietę i dajesz jeszcze dodatkowo białko w prochu około treningowo to bym odpuścił

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Pater wg mnie możesz zostawić tak jak napisałeś. Ćwiczyłem sobie kiedyś wg tego planu i było bdb. Konkretne treningi. Podział klatki na dzień ciężki i dzień lżejszy też ok. Kiedyś się tak ćwiczyło niemalże standardowo.

Robiłem dzisiaj na siłce plecy i jakiś się taki kwadratowy zrobiłem. W życiu nie miałem takiej formy. W pasie to już jak połowa barków wygląda (w lustrze przynajmniej). Waga dalej 105 kg, a wygląd zdecydowanie na plus. Meta 40 mg ed antykatabolicznie sprawdza się bdb. Jeszcze żeby się udało cieńszą skórę na brzuchu zrobić. Ale może clen i LC na to pomoże.

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2013-04-03 14:38:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
lodzianin1
jeśli masz dopiętą dietę i dajesz jeszcze dodatkowo białko w prochu około treningowo to bym odpuścił


Dieta jest, WPC po calym treningu wlacznie z aerobami, wlasnie myslalem, zeby pomiedzy silowym, a aerobami wsadzic porcje BCAA, ale jak zbedne to szkoda siana.
Dziekuje.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wg mnie na redukcji wcale nie zbędne. Ja daję. Czy to aero jest na czczo czy po siłowym to przed aero bcaa i po siłowym porcja wpi/wpc.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364344 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668845
saa już działają jako anty katabolilki i szkoda pchać siana w bcaa chyba że masz siana full i bez różnicy jest ci stówa czy dwie.wypijesz/łykniesz to bcaa to pierwsze ono będzie spalone,a chodzi chyba o redu fatu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
Siema wszystkim. Słuchajcie od paru dni mam uczucie "dusznosci" , cos jakby z sercem nie tak, do tego apetyt juz kompletnie siadl. Jak myslicie moze miec to jakies powazniejsze skutki? leci prop z winem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
lodzianin1
saa już działają jako anty katabolilki i szkoda pchać siana w bcaa chyba że masz siana full i bez różnicy jest ci stówa czy dwie.wypijesz/łykniesz to bcaa to pierwsze ono będzie spalone,a chodzi chyba o redu fatu



wlasnie, to juz slyszalem kiedys, ale wolalem lepszych w temacie zapytac, "jesli nie widac roznicy to po co przeplacac"

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12654 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170761
dokladnie tak jak lodzianin pisze, takie wszelkiego rodzaju dodatki to przy pct czy jakies tam przerwie miedzy cyklami jak ktos w ogole schodzi :P

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
krejtos1
Siema wszystkim. Słuchajcie od paru dni mam uczucie "dusznosci" , cos jakby z sercem nie tak, do tego apetyt juz kompletnie siadl. Jak myslicie moze miec to jakies powazniejsze skutki? leci prop z winem

Kondycja siada na SAA. Chodzi ci o uczucie, że dyszysz, szybko się zapowietrzasz? To normalne.

Apetyt siada od oralnych środków.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium