SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 211021

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Wychaczylem jakas z sierpnia twoja z masowania. Swoja droga jestem pelen podziwu silnej osobowosci jak i samozaparcia ryz suchy mieso niczym wior i wszystko dzien w dzien

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Wychaczylem jakas z sierpnia twoja z masowania. Swoja droga jestem pelen podziwu silnej osobowosci jak i samozaparcia ryz suchy mieso niczym wior i wszystko dzien w dzien

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Teraz jest trochę co innego, 1 kg mięsa, 20 białek jajek, 125 g płatków i 2 worki ryżu - do każdego posiłku oliwa od 5ml do 15ml. Warzyw nie liczę, owoce tylko jabłka i to do 2 pierwszych posiłków jak już coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
ogolnie sa to kosmiczne ilosci sami przyzadzacie posilki robicie na caly dzien ?? piers gotowana ? ryz suchy czy z sosem.
ogolnie dzieki panowie musze to ogarnac

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2012-10-17 10:31:43

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470051
ja robię wszystko, godzina rano i mam cały dzień z głowy, kwerstia ogarnięcia co i jak oraz wprawy i idzie szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Też co najmniej dwa posiłki wypadają mi w pracy (często jest to trzy). Jak mam możliwość to podgrzeję w mikrofali, a jak nie to też da radę. Gotuję zazwyczaj dzień wcześniej (jak mam na 6 rano) lub przed pracą (jak dzisiaj, właśnie ładuję pojemnik). Są to zawsze piersi gotowane (450-650 g), ryż biały (200-300 g), oliwa (4-6 łyżek). Nawet na zimno idzie to zjeść. Ryżu nie rozgotowuję (nie dłużej jak 15 min) żeby był bardziej sypki. Dodaje do tego często paprykę (ala leczo) oliwki (krojone, tak było wczoraj). Wszystko do pojemnika i gotowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Kosmiczne czy nie, ale idzie bardzo dobrze, każdy wie że żarcie to podstawa, ale nie każdy ma zaparcie żeby się trzymać rygoru.
Ja jem tylko gotowane, zapiekane w piekarniku lub z grilla. Ryz na sucho bez sosów. Jedzenie mi lepiej idzie zawsze jak mam pod bokiem surówkę. Kasy idzie od wuja na to wszystko i to jest najgorsze bo jeszcze suple, sprzęt.. a kasa spierdziela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Tez nie rozumiem co za problem ugotowac wieczorem x toreb ryzu (nawet brazowego- ja gotuje akurat zamiast parabolicznego od dluzszego czasu juz- schodzi pol godziny plus zagotowanie wody kolo 10 minut). W tym czasie obok na patelni smazy sie 60-80dkg miesa. W wodzie po ryzu gotuje 8-9 jaj (jem raz dziennie z ryzem 3 cale i 5-6 bialek, zaleznie od wielkosci). Zalewam goraca woda (ale juz nie ta po ryzu i jajkach, w tej gotuje dalej parowki i wypijam przed snem wode, parowki dorzucam miedzy posilkami haha) odpowiednia ilosc platkow zytnich/jeczmiennych i gotowe. Ostatnio nawet 3 z 6 posilkow jem poza domem, biore w pojemniki i jem. Jak ktos mnie widzi to zyczy smacznego zwykle, nie widzialem nigdy zdziwiena niczyjego. Skoro jem o roznych dziwnych porach w roznych dziwnych miejscach dziwne dla innych jedzenie tzn ze mam w tym jakis cel i kazdy normalny to rozumie. To jesli chodzi o jedzenie z pojemnikow na lawce gdzies np hehe.

Ogolnie mam 1-2 posilki platki zytnie/jeczmiennne z 45-50g odzywki bialkowej 80-90% (lubie to!, dlatego najczesciej dwa, slodzik jeszcze do tego jak bialko malo slodkie i pycha), 3-4 posilki mieso ryz olej lniany/oliwa plus 1 posilek jaja ryz (3 jaja cale = ~15 g tluszczu, czyli bez oliwy juz ten posilek, jeden na tluszczach zwierzecych moze byc, nawet dwa, ale jem raczej jeden)

Co do gotowania to max godzina z przygotowaniem. Sa dni (baaaaardzo rzadko) ze nic nie ugotuje. Wtedy zwykle jakis tunczyk z dobrym chlebem leci. Albo czasem i bialy chleb.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-10-17 14:03:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667578
czasami też biały chleb zjem,ostatnio pół bochenka zjadłem jak byłem dziecku kupić i dostałem gorący,prosto prawie z pieca.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
To jest najgorsze hehe. Swiezy chleb pachnie az chce sie jesc. Kumpel co startowal mowil ze suchy chleb mu pachnial z kuchni nawet siedzac w pokoju jak wszedl na diete 12 tyg przed zawodami.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium