SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 209829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Skalpel01
obecnie robie mase, dieta w skrócie wyglada tak: kg kuraka, 400-500g ryżu/makaronu, 10jajek(całych)oliwa z oliwek do kązdego posiłku oprócz potreningowego, na noc twaróg. Problem w tym ze od paru dni mam blokade apetytu, dlugi czas już tak jadłem i było ok, ale teraz zjem 1 i 2 posiłek, ide na trening, potreningowy już musze w siebie wmuszać i ledwo go jem do końca, potem to już kompletna tragedia, nic nie moge przełknąć do końca dnia bo az mnie odrzuca i mam odruchy prawie że wymiotne, dodam że jest tak nawet przy smieciowym zarciu które zawsze mogłem wcisnąć w siebie, typu pizza itd. co radzicie? może pojechać jakiś tydzień na zmniejszonych kaloriach, albo dodać lekkie cardio do napędzenia metabolizmu?


Zawsze bylem niedojadkiem,teraz w tym roku ten problem rozwiazalem,podkrecilem sobie apetyt delikatnie 5ml megace ed, nic smalcu nie idzie, micha trzymana, apetyt jak u wilka, jest elegancko i na dodatek leci antek, i ogolem u mnie na oralach apetyt moment tydzien i wysiadal. Wczoraj np apetyt taki ze zjadlem 800g wolowiny + 1kg zeberek (z dan miesnych) weszlo jak nic,zyc nie umierac.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2012-10-23 10:09:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
To megace bardzo ciekawa sprawa. U moich znajomych sprawdza się supel Dibencozide. Chwalą wszyscy, że apetyt wzrasta.

Czy megace to lek w pl aptekach dostępny?

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-10-23 10:12:39

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
ten suplement to raczej placebo :]

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Aha. No moze i tak ale mówią, że działa :P
Widzę, ze megace w aptece dostępne. Może się skuszę.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Tak jest dostepne, naprawde srodek fajny. Biore pierwszy raz i 99% info , ktorego sie naczytalem jak mnie nie zaleje to mity, wiadomo odpowiednia dieta i z glowa i wszystko idzie super, rano wstaje i pierwsze co mysle o jedzeniu, a nigdy tak nie bylo meczylem kazdy posilek na sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
magace lub megalia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Panowie coś na zbicie estrogenu - z apteki bez recki coś da się wyrwać? Mam sporo syfów znowu, pewna osoba obeznana powiedziała mi, że to od nadmiaru estrogenu i najlepiej wrzucić arimidex, ale nie mam teraz dostępu do niego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
ATD i chyba na tą chwilę tylko dragon lub sns inhibit-e, którego ciężko wyłapać.
Na pewno odradzam fusiona

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
.

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2012-10-23 13:41:14
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

Wiecej