SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304709

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
ja zawsze zawijam w folie aluminiowa . gotowanego kuraka nie wcisce , predzej sie pozygam . daje na folie cyca na niego ida warzywa , cebula , pomidoe ,brokuly ,migdaly , zawijam wszysko i do pieca . idzie zjesc . drugi motyw to wrzucam surowego cyca ,cebule, pomidora do blendera . miele na papke a pozniej z papki robie kulki i gotuje je w wodzie . cos jak pulpety , tylko ze z drobiu . wchodzi elegancko rowniez .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^

oooo i to jest pomysł z tymi kulkami

miękkie takie gówienko jest ??



A co do oliwy to ja tak jak tomczers tą monini zasraną kupuje i też ni w kij ni w oko mi nie wchodzi

do kubana z 20ml oliwy, na to tyle samo soku cytryny... sru w gardło, zapijam wodą i tyle mam z tej oliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ja tam z gwinta łyk albo 2 zalezy o jakiej porze dnia popijam woda odrazu i leci. mniej wiecej mam opracowane zebyw tym jednym lyku bylo 10ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
ja identycznie . z gwina, w drugiej rece woda na zapitke i hlast . co do kulek , to sa mieciutkie, i wchodza tak zajiebiscie ze latwo przefolgowac i zjesc wiecej niz potrzeba . dlatego teraz jakrobie to tylko tyle ile trzeba , zeby nic nie zostawalo

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
tomczers normalne oliwa pita tak o jest chu.jowa ale jako dodatek wysmienita to tak jakby porownac czysta wodke, a zrobic z niej dobrego drinka bez porownania

warzywa na patelnie wciekaja pieknie ale sporo tego wychodzi jam mam zjesc np 150-200g makarony/ryzu 200g miesa i jeszcze warzywa hehe u mnie juz normalny widok cala rodzina z talerzy a ja z michy jak dla psa zajadam

body co ty w ameryce te zarcie kupujesz bo niektore firmy to jakis kosmos pierwszy raz slysze

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eugeno, robie tych kulek dzisiaj na cały dzień z 800g piersi...

jak nie będą miękkie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29326 Napisanych postów 62807 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902033
na koniec wpierdziel te kulki do odpowienio przyprawionego soku pomidorowego i poddus zeby wszystko przeszlo smakiem tak jak pisal B-50 w przepisie o kulkach mocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
hehe spoko . daj nac jak ci poszlo . przygotuj jakies rekawiczki winylowe bo sobie rece upjierdolisz inaczej . po co sie babrac
i najwaniejsze to pierw zagrzej wode oczywicie.jak bedzie wrzala to zaczynaj je tam wrzucac . ja chyba tez dzis zapodam , bo juz dawno nie jadlem . nara ,ide spac

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
a ja w matrixie kupowalem zawsze. hehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium