SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dyskopatia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 962

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
Witam mam 17 lat i nabawilem sie dyskopatii odcinka ledzwiowego. Powod martwy ciag:( Nie cwicze juz miesiac chodze na rechabilitacje Pytanie czy jak bol ustapi to bede mogl stopniowo wracac do cwiczen czy to juz koniec kariery??

Jestem nowicjuszem:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2312
na to odpowiedziec moze twoj lekarz prowadzacy, poniewaz widzial rtg i zna "rozmiary zniszczen"
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 3172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21170
No właśnie, skąd wiadomo że to dyskopatia? Bo to pojęcie wieloznaczne i baaardzo nadużywane.
Niejaki Szymon Kołecki to "dyskopata", tyle że to może zły przykład bo on jest po operacji. Doda zresztą też .

Zmieniony przez - kradam w dniu 2007-06-02 10:10:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zoladek, pieczenie, bole... :/

Następny temat

Moja reka!!!

Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Jaka kasza jest najzdrowsza? Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście! Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Phil Heath ryzykował życiem! Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Anna Nawrot - ocena sylwetki