SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dymatize Super Mass Gainer 12 lbs (5443 g)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27586

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
Witam, jestem tu nowym zarejestrowanym użytkownikiem ale czest zagladam na forum jako gość - na allegro zauważyłem w sumie tani gainer "Dymatize Super Mass Gainer 12 lbs (5443 g)" i chciałem sprawdzić na SFD czy są jakieś informacje na jego temat ale nic nie znalazłem - chciałbym zasięgnąć informacji od ludzi którzy go próbowali - z góry dzieki za pomoc
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1991 Wiek 105 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14996
Na tej firmie na pewno się nie zawiedziesz. Bardzo dobry gainer.

rotfolol i uj

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
chciałbym sie tez dowiedzieć ile gram ma miarka, ponieważ na aukcjach piszą tylko o 2 miarkach dziennie ale nie podaja gramatury
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nathalie ActivLab
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 284
Psycho Dad - a dlaczego uważasz to za bardzo dobry gainer?
1

ACTIVLAB active generation

...
napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1991 Wiek 105 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14996
Wody lej ile chcesz, byle smak to trzymało

rotfolol i uj

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21949
gainera bierzesz wedlug brakow w diecie lub do podbicia kcl, co do centrumodzywek nie polecam tego sklepu
pozdro
1

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2094
Miałem tego gainera, starczył mi na 2 miesiące (1 miarka 0.5l wody do szkoły) Masa 6kg na + Miałem smak czekoladowy, bardzo dobry ale pod koniec już się znudził. Gdybyś brał tyle co oni piszą 2-3 miarek dziennie byś zalał się tłuszczem bardzo szybko. Bardzo polecam.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83
Czyli 2x 100g na 0.5 wody w dzień może być ? Bo tak go dawkuje ok. tygodnia. 1 raz przed treningiem ok. 2/3h i 2 raz po treningu ok.30 min.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 9947 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52544
200g gainer w ciagu dnia to glupota. Poza tym, takie dawkowanie swiadczy o tym, ze nie masz pojecia o prawidlowym odzywianiu/nie posiadasz diety.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko

Następny temat

suplementy na ckd