Witaj! Dołącz do społeczności ludzi aktywnych. Możesz zalogować się   lub zarejestrować
Wczytywanie danych ...
Temat: Treść:
Autor

Dyma Burn Extreme - Doświadczenia

Gugcio

Wysłana - 06 stycznia 2006 03:11    Edytuj
 
Przeniesiony przez BULMASTIF z działu 'Odżywki, Suplementy'.

Sprawdź ile procent masz tłuszczu




Witam!
A wiec tak od dwoch dni to jest od 04.01.06 zaczalem brac DYMA BURN EXTREME(produkt ze zdjecia).Zdjecie slabej bo sam zrobilem zeby nie bylo ze sciemniam i sepie SGACZE.Jak zastanawalem sie nad tym produktem w wyszukiwarce nic nie znalazlem co by mi pomoglo dla tego postanowilem zalozyc nowy post, lecz jesli ktorys z modow uwaza ten post za bezwartosciowy i bezsensowny chlam to prosze o kasacje!

Co jakis czas bede zamieszczal tu spostrzezenia ZAWARTE Z REAKCJA ORGANIZMU NA TEN PRODUKT!dodam iz jestem na diecie Nisko WW trening silowy i jakies tam aeoroby


ZALECENIA PRODUCENTA:
w pierwszym tygodniu 1/2 porcji (tj jedna kapsulka przed sniadaniem i jedna przed obiadem) w celu wywolania tolerancji na efedryne.
Po tygodniu zwiekszamy dawke do 2 kapsulek przed snaidaniem czy poranna sesja aerobow i 2 przed obiadem.


Dzien I
PAMIETAJCIE ZE JEZELI ZDECYDUJECIE SIE NA TEN PRODUKT SCISLE PRZESTRZEGAJCIE WSKAZAN!GDYZ NA WLASNEJ SKORZE ODCZULEM SWOJA GŁUPOTE!
Pierwsze 2 tabletki wzialem o godzinie 9:30 czyli ok 30 min przed sniadaniem! po jakis 45 minutach zaczelo sie dziwne uczucie w zoladku i bol glowy!pomyslaem ze to wina zimnego mleka jakiego uzylem do sniadania oraz krotkiego 6 godzinego snu!nastepna porcja godz 12:30, 20 min przed obiadem rowniez dwie kapsulki! W tym dniu mialem popludniowa zmiane w pracy i byl to moj pierwszy dzien po switeczniej przerwie!juz od pierwszej chwili czulem sie dziwnie:
-Nie ustajacy bol glowy i uczucie podniesionej temperatury.
-Nierowne bicie serca
-drgawki i trzesace sie rece
-zimne poty
-krecenie w zoaldku(takie samo jak podzas stresu lub podniecenia)

Po takich objawach doszlem do wniosku ze warto jednak bylo zaczac wedlug zalecen.
Ogolne samopoczucie kiepskie jedynie w stanach wzmozonej aktywnosci fizycznej uczucie przyslowiowego "KOPA".
Znawca -

Spec SFD Odżywki i suplementy

Wysłana - 06 stycznia 2006 03:16 
W większości przypadków polecamy:

Olimp - Massacra

CENA: 99.00zł
SFD - SFD WPC Protein ECONO v2

CENA: 31.00zł
Olimp - ARGI POWER

CENA: 48.90zł


sprawdź pozostałe odżywki,  odżywki białkowe,  odżywki na masę

Gugcio

Wysłana - 06 stycznia 2006 03:16    Edytuj
DZIEN II
Dawka jak w dniu I tzn 2 rano i 2 popoludniu!Reakcja podobna lecz juz nie tak intyensywna.Objawy te same lecz uczucie przyslowiwego kopa trzymalo sie dluzej!do tego kompletny niesmak podczas spozywania posilku!niby dobre ale ochoty zero no ale jakos zmoglem!Czeste lekkie klocia serca!
Ogolne samopoczucie -> dobre
Znawca -

raf20

Wysłana - 06 stycznia 2006 15:25    Edytuj
"Czeste lekkie klocia serca!
Ogolne samopoczucie -> dobre "lo****a to jak masz zawał to jest gorsze masz z efka czy bez?

Gugcio

Wysłana - 06 stycznia 2006 22:51    Edytuj
pewnie ze z EFKA a minki nie widzizsz ze dobre tzn lepsze niz w dniu pierwszym
Dzisiaj dzien III
Lajtowo zaraz po spozyciu 2 porcji o 15:30 przezucilem 1425kg polietylenu w 25kg workach!i bylo <ok> ehhehehogolnie dzis normalnie tylko lekutki bol glowy!wiec mysle ze jak bym nie pominal fazy ladowania bylo by ok!pozdrawiam
Znawca -

YANAS

Wysłana - 07 stycznia 2006 10:21    Edytuj
ooo
poczekam do końca
eot#
 




Gugcio

Wysłana - 07 stycznia 2006 18:49    Edytuj
nie bede opisywal kazdego dnia ale dodam tak waga sie z***ala albo 1kg mniej a do tego te bule glowy od pierwszego dnia nie ustaja.Wiecie co w sumie to sie juz przyzwyczailem jak narazie jest na +.
pozdrawiam

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2006-01-07 18:50:18
Znawca -

Ripper14

Wysłana - 07 stycznia 2006 20:02    Edytuj
"GRUNT TO ZDROWIE!!!"


pzdr.
 
Smerfujący Moderator

DaroNigga

Wysłana - 08 stycznia 2006 03:31    Edytuj
sog za takie doswiadczenie...dobrze widac na nich czy dziala jakis produkt i jak działa....brawo Gugciu


wrzuc foty jak wygladales przed braniem tego suplementu i wrzucaj co jakis zcas,bedzie lepiej porownywac

Gugcio

Wysłana - 08 stycznia 2006 03:57    Edytuj


Wedle Życzen
najpierw moj najslabszy punkt UMIESNIENIE zalane tluszcem zwiemy MARYNATA
Znawca -

Gugcio

Wysłana - 08 stycznia 2006 03:58    Edytuj


lapeczka bokiem rhhrhrhrhrh
Znawca -

Gugcio

Wysłana - 08 stycznia 2006 04:00    Edytuj


sami wiecie co a jak nie to BOCZKI TYLEM
Znawca -
 
Odpowiedzi jest na 9 stron.     następna 
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

Dyma Burn Extreme - Doświadczenia

Strony:  pierwsza  2  3  4  5  6  7  8  9   ostatnia 

Proszę w skrócie napisać w jaki sposób regulamin forum został złamany.



Nieuzasadnione użycie opcji grozi zablokowaniem konta.

Czy chcesz oddać głos na ten temat/użytkownika?


Twój głos jest dla nas niezwykle ważny, bo pozwola nam na ocenę użytkowniów i tematów.



Copyright 2000 - 2011 SFD S.A.