SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat z treningiem...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1350
Witam,

Od września biorę się za redukcję porządną. Czas na trening mam tylko rano (do godziny 13:00 muszę być po wszystkim ).

Chcę zrobić tak:

Wstaję 7:30
Bieganie od 8:00
Siłownia od 10:30

Taki trening (bieganie+siłka) będę robił w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki - nie mam możliwości rozbicia inaczej zarówno w tygodniu jak i w ciągu dnia.

Biegać chcę rano na czczo, przed tylko BCAA (po bieganiu też). Po bieganiu posiłek normalny i na siłkę.

Posiłki wyjdą mniej więcej:
1. 9:15
2. 12:30
3. 15:00
4. 18:00
5. 20:30

Ujdzie taki rozpis ? Wolałbym biegać po siłowni ale niestety muszę to robić odwrotnie.


Zmieniony przez - malyNA1 w dniu 2012-08-24 19:30:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
ja biegam na czczo i powiem szczerze że jest co robić tzn. Cały dzień mija bardzo męcząco... tylko w zależności ile chcesz biegać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
No to zrób trening wcześnie i biegaj po treningu.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
a jakie to ma znaczenie kiedy bedziesz biegal??? mozesz biegac o dowolnej porze, jesc posilki o dowolnej porze (w ramach BTW i kcal). mozesz sobie biegac jednorazowo 40 minut, albo 2x20w ciągu dnia, albo i 4x10. nic to nie zmienia

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Znaczenie ma spore, nogi to duża grupa mięśni i jeśli utrzyma dobre tempo to po prysznicu i godzinnym odpoczynku na siłowni będzie machał hantelkami jak pięcioletnia dziewczynka (zakładam, że będzie biegał do godziny czasu). Zdecydowanie łatwiej fizycznie i psychicznie wrzucić bieg po ćwiczeniach siłowych, niż dosłownie godzinę po nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
a on chce wlasnie przed siłką biegać. ja mu napisalam, ze z punktu widzenia redukcji nie ma znaczenia pora czy jednorazowy czas, czy kilka sesji krótszych dziennie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1350
"ja biegam na czczo i powiem szczerze że jest co robić tzn. Cały dzień mija bardzo męcząco.."
Właśnie obawiam się tego męczącego dnia

"No to zrób trening wcześnie i biegaj po treningu. "
Jak pisałem nie mogę inaczej.

Wcześniej cisnąłem na rowerze treningowym 60min rano właśnie przed treningiem i nie było tak źle. Przerzucam się na bieganie i wiem, że to inna bajka niż rower dlatego mam wątpliwości bo jak Chilon123 pisał, nie chce na siłowni być tylko po to aby sobie pomachać.

Zmieniony przez - malyNA1 w dniu 2012-08-25 09:43:11

Zmieniony przez - malyNA1 w dniu 2012-08-25 09:43:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
toż ci napisalam, ze wszelkie cardio mozesz wpleść w dowolnym momencie dnia. dla redukcji to nieistotne kiedy je wykonasz i w jakich sesjach

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
kocio2009
toż ci napisalam, ze wszelkie cardio mozesz wpleść w dowolnym momencie dnia. dla redukcji to nieistotne kiedy je wykonasz i w jakich sesjach


a dlaczego tak uważasz możesz to rozbudować dlaczego tak to wygląda ?

bo dotychczasowo spotkałem się z inna wersją :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mieso gdzie kupić

Następny temat

Małę pytanko i prosił bym o szybką odpowieć :)

WHEY premium