SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dylemat Białko, Stak, stagnacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1069

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 518
Witam wszystkich

Od jakiegoś czasu mam niezłą stagnację i postanowiłem przełamać to jakimiś odżywkami ale mam dylemat :
- nie wiem czy wziąść no-xplode + cytocell
- czy 2,27 kg białka gold standard

możliwe ze w diecie zabraknie białka w niektórych dniach co może być spowodowane najbardziej przez szkołę ... Tak wiec pytanie zwracam do was co lepiej by wypadło i opłacałoby się, czy pierwsze zestawienie bez nadwyżek kalorycznych może przynieść efekty czy lepiej wziąć to drugie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1029
ja nie brał bym nic. daj ankietę a jezeli juz to mono+xp za ta cena mozna miec 4kg białka.

jadą świry nie ma lipy

napisał(a)
Początkujący
mam jeszcze kreatyne xplode z olimpu, za jaka kase mozna miec 4kg białka ? za 150zł ? bo no-xplode + cytocell jest za 150.
napisał(a)
Początkujący
cytoccel odpada tak za 150 mozna miec 4kg.

jadą świry nie ma lipy

napisał(a)
Początkujący
jakiegoż to białka ?
napisał(a)
Początkujący
+ dlaczego cytocell odpada ?
napisał(a)
Początkujący
sfd/ostrowia/enecno itp.. bo odpada poczytaj opinnie jak sie zdecydujesz na stecka bierz xpanda i mono.

jadą świry nie ma lipy

napisał(a)
Początkujący
hmm no-xplode to jeden z najbardziej polecanych stakow, cytocell tez zbiera dobre opinie, moze cytonox nie ale cytocell tak. Co do tych bialek nie jestem przekonany raczej wzialbym cos w stylu myo ,syntraxa, gold standarda. xpand slaby-bralem
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34593 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 252565
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5105 Napisanych postów 135292 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 847569
zamiast cyto daj np storma jak chcesz jakiegos stacka jeszcze
napisał(a)
Początkujący
tak tak dalbym tylko ze mam ograniczony budzet a pytam poprostu co daloby lepszy efekt opisujac sytuację wyżej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maksymalna dawka kreatyny

Następny temat

Pomocy Panowie !!!!

Dieta paleo - Zasady, jadłospis. Plan ewolucyjnego dziedzictwa Dieta paleo - Zasady, jadłospis. Plan ewolucyjnego dziedzictwa Migdałowe Ferrero Migdałowe Ferrero 120kg Kevin Levrone - przed ostatnim startem w karierze 120kg Kevin Levrone - przed ostatnim startem w karierze Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni Intermittent Fasting - zasady i przykładowy jadłospis Intermittent Fasting - zasady i przykładowy jadłospis Akop Szostak wraca do MMA! Akop Szostak wraca do MMA! Dlaczego warto robić przysiady, jak poprawnie wykonać przysiad? Dlaczego warto robić przysiady, jak poprawnie wykonać przysiad?