SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duzo zajac cel: masa co zrobic

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105
Witam pisze liczac na pomoc. A wiec moja sytuacja wyglada tak iz jestem studentem awfu, do tego trenuje poki co bjj ale nie dlugo ma dojsc kb ( po dluzszej przerwie bo na jakis czas przerwalem)

moj tydzien wyglada tak ze ;

pon - koszykowka,trening
wto - basen, trening
sro - silownia , trening
czw - lekka atletyka, trening
pia - tance,gry i zabawy, trening
sob - silownia , trening
niedz - free / basen

staram sie jeszcze dorzucic gdzies silownie jak dam rade, zazywczaj jest to poniedzialek. Jem dobrze przynajmniej byly tego efekty do tej pory gdy od wrzesnia wazac 78kg dobilem do obecnej wagi czyli 85/86 i dalej juz nie moge isc w gore a chcialbym chociaz dobic do 93-95. Mam odzywki tj.
Bcca Mega Caps 1100 300kaps ( biore rano 5 i przed tren. 5 lub jak bez treningu to na noc 5 )
Vitarade - przed treningami
Gainer z USa http://www.gnc.com/product/index.jsp?productId=3480829&cp=3593186.2108309
Test Freak na 2 miesiace 240 kaps. 4 na noc

Teraz moje pytanie glowne jak mam cwiczyc, poniewaz nie moge sie zbyt pomopowac poniewaz jak ide pozniej na trening to mnie lapie zbyt duza pompa, dlatego robile poki co fbw. ale nie wiem ile mam to wszystko ciagnac i czy w ogole warto, czy powininem zaczac robic normalny plan treningowy ze dana parta w dany dzien ( jesli tak to jakie tempo, jakie polaczenia byscie radzili ). Cwicze juz powiedzmy z 2 lata ( oczywiscie z przerwami ), ale jesli chodzi o robienie masy przy tak duzej ilosci zajec, i przy tym ze musze brac pod uwage bjj i kb to nie mam kompletnie pojecia. Prosze o pomoc i z gory dziekuje. !

Zmieniony przez - sick1 w dniu 2012-01-31 23:04:46

Zmieniony przez - sick1 w dniu 2012-01-31 23:06:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
trudna sprawa, brak postepow wynika z braku kalorii, musisz przede wszystkim zadbac o ten aspekt, co do treningu FBW 2-3 razy w tyg bym dal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
dopracuj dietę
w czerwonym temacie, masz zbiór linków na temat diety. FBW daj 3 x w tyg

Zmieniony przez - peepeek w dniu 2012-02-01 01:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Zrób lajtowy trening tak jak koledzy piszą wyżej FBW daj w nim same podstawy
Ułóż dietę i powinno pójść
Zapewnij dobrą suplementacje i masa powinna iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105
no fajnie koledzy fajnie ale ile czasu mam ciagnac te fbw ? do oporu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
tak, dopoki bedziesz wiedzial, ze ci sie znudzil lub nie czul satysfakcji z treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak koło 3 miesięcy, potem możesz zmienić ćwiczenia albo całkowicie plan
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY CWICZE NIE JEM A TYJE !

Następny temat

Coś na masę - początek

WHEY premium