SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duza łydka?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Hmm do tej pory nie cwiczylem w ogole nog. Wszedzie zawsze spotykalem sie z opiniami, ze ta partia miesni jest zaniedbywana. Po 9 miesiacach cwiczen, dopiero od tygodnia postanowilem, ze zaczne cwiczyc dolne konczyny, dlatego, ze nastapily u mnie powazne dysproporcje silowe miedzy np. klatka, plecami czy barkami, a nogami. Wszystko by bylo dobrze, ale koledzy z silowni oceniajac rozmiar i wyglad moich nog uznali, ze nie powinienem cwiczyc lydki, bo jak podrosnie, to bede znacznie nieproporcjonalny. Mam 45 cm w lydce, jest b.ladna i wyrzezbiona, udo 64 cm. Do tego wszystkiego dodam, ze ani nie biegam, ani nie jezdze na rowerze, po prostu takie nogi same wyrosly. Oprocz tego musze wspomniec, ze mam niesamowicie slabe miesnie konczyc dolnych (waze 95 kg przy 186 cm wzrostu, a mam spore problemy z 10 przysiadamy z 45 kg na plecach.

Astutus

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nogi cwiczyc to musisz, nie liczy sie wielkosc jak w wieszkosci to tluszcz ! (jest tak ??? )

a jesli sam widzisz ze masz problemy silowe to cwicz je (uda i łydki)

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-06-07 14:33:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
No wlasnie nie ma tluszczu, jak pisalem w poscie -> lydka jest b.ladna i wyrzezbiona, udo gorzej, ale tez nie jest tluste. Brak sily w nogach nie wiem skad sie wzial. Jak bylem mlodszy (jakies 8 lat temu) pamietam, ze czesto chorowalem i mi w dupke dawali zastrzyki antybiotykowe. Po kazdej takiej kuracji (a chorowalem co miesiac prawie) wychodzac zdrowym, mialem duze problemy z chodzeniem, nawet po schodach i sie strasznuie meczylem. Chyba penicyline dostawalem, ale nie pamietam, nvm.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
pewnie to synthol w dupe dostawałeś a nie antybiotyki

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13465
Stary, daj mi 4cm z łydki bo potrzebuję ;>

experience is a skill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
w sumie jesli masz dorzezbiona łydke - zewidac dwie glowy sobno, plaszczowaty ąłdnei wydzielony to extra , mi tam widac coenieco a mam 43 na pompce :) w łydzie ( ale udo u nie to porazka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 898
Jeśli masz takie wielkie nogi i takie słabe osiągi to możesz spokojnie trenować bo i tak ci dużo napewno nie urosną.Zanim zmobilizujesz je do wzrostu minie sporo czasu bo będzie to wymagało napewno sporo więcej niż 45 kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

Choroba a Trening?

WHEY premium