SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duszność w klatce piersiowej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Mam pytanie-od 3 tygodni biorę teścia prolong.i boldenon,300mg teść co 5 dni a 100mg boldek co 3 dzień, oprócz tego brałem jedną tabletkę 20mg nolwadexu.dwa dni temu pojawiło się w mojej klatce piersiowej dziwne uczucie ucisku.Robiłem Ekg i nic z serduchem nie wykazało-Czy to wina boldka? A jak tak to czym to jest spowodowane?Przerwać cykl? Z góry dziękuję za odpowiedż.

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35359
nie znamy cie, nie wiemy jak zyjesz, czy masz jakies choroby, czy palisz, ba, nawet cie na oczy nie widzielismy.
skąd powiedz ktokolwiek tutaj ma wiedzieć czy masz przerwac cykl czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3741
dsdamian no to chlopakowi pomogles :D lazi nikt Ci tu nie jest w stanie pomoc. Byc moze jestes chory na cos, ale o tym nie wiesz. Nie mozemy rpzeciez nie znajac Cie postawic trafnej diagnozy, po 2 nie jestesmy lekarzami (moze poza wyjatkami)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Nigdy nie byłem ani nie jestem chory. Nie jestem osobą palącą a ten cykl nie jest moim pierwszym.Ćwicze już od7 lat a biorę coś od 4, i nigdy nie miałem żadnych problemów z tym związanych. Ostatnio po raz pierwszy dołączyłem do cyklu equipoise. A moje dziwne samopoczucie zaczęło sie zaraz po tym jak zrobiłem sobie zastrzyk z teścia.To był 4 strzał teścia z rzędu cidotestonu 250 do którego dodałem(może nie potrzebnie) jedną fiolkę prolongatum.Generalnie moje dolegliwości się skończyły i nie odczuwam już tego,Dziś zrobiłem sobie strzał z 50mg bold. i jest ok. no ale nie wiem co teraz będzie po testost. Podsumowując zadałem to pytanie bo wyczytałem że jednym ze skutków ubocznych bolda jest właśnie duszność,ale już sam zgłupiałem czy to nie po tym teściu-to by było wszystko.Dzięki za odp.

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63954
tez tak mialem jak sie nażarłem porządnie ucisk w klatce i nie moglem do konca oddechu nabrac saa nie bralem wiec moze sobie wkrecasz tez cos?

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
bolda dusznosc? nie sadze! tym bardziej jak juz masz cykle za soba to nie wiadomo co ci doradzic sam sie obserwuj. moze cisnienie ci poszlo do gory a to powoduje pewnego rodzaju nie dusznosci ale uczucie zadyszki czasem czyli arytmie moze. nie wiem, widzisz, zgaduje. obserwuj siebie i czytaj gdzie sie do co ci moze byc. lub ewentualnie lekarz.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Właśnie u lekarza byłem w ten dzień kiedy się żle poczułem .powiedziałem co jest zmierzył mi ciśnienie i doszedł do wniosku że mam za wysokie.Owszem miałem 160/90 podał mi cos na zbicie i było lepiej a dzień póżniej juz miałem 120/65.Oczywiście powiedział mi że mam przestać brać bo to szkodzi.

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
A jak z Gęstością krwi podczas bolda? Czytałem gdzieś o stosowaniu aspiryny protect podczas cyklu na boldku? Czy to prawda i powinno się tak robić?

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
.

Zmieniony przez - blueeyes w dniu 2009-03-24 13:35:41

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35359
stosuje się aspiryne do rozrzedzania krwi zgadza się, i to na cyklu potrafi być skuteczne. Stosuje się wersje aspiryny o niższym stężeniu (75mg) która rozpuszcza się dopiero w jelicie (ACARD w aptece).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam pytanie...

Następny temat

Pregnyl

WHEY premium