SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duży tył - zmiana ćwiczeń

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3283
Mam problem bo bardzo rośnie mi tyłek od przysiadów. Lubie przysiady i nie chce ich zamieniać na maszyny, ale co zrobić żeby dupa nie rosła. Otyły nie jestem. Moj trening obecny:
- przysiad na smithie 5s 20,15,10,8,6
- wykroki 3s 10,8,6
- prostowanie/uginanie na maszynie 4s

Czy tylko od przysiadow rosnie ta dupa czy od uginania na maszynie tez? Co poradzic, bo w piatek juz robie nogi i chcialbym juz ianczej.

22 lat
178cm
75kg

Zmieniony przez - akrolW w dniu 2011-05-18 20:36:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
rób normalne pełne przysiady- wesje sobie wybierz
ponadto dotyraj dwugłowe- bo widzę, ze problem jredna lezy tutaj- rdl i zuraw i myślę, ze sprawa będzie załatwiona po pewnym czasie, gdy rozwiniesz tył uda.

ryzykowne też byłoby rezygnować z b. dobrze działających przysiadow poprzez- jak sie zdaje- iluzje, a co najwyżej pewne dysproporcje poprzez zaniedbanie niektorych mięśni[tylnej częsci ud]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

wypełnij szczególnie obwody, ale i resztę

kto wie bowiem czy nie jest to swego rodzaju złudzenie- myślę, ze od dobrze wykonanych przysiadów raczej równomiernie rozwijac powinien sie ten obszar ciala ktory jest weń zaangazowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3283
kurde musi byc ta ankieta? nie robie pomiarów obwodów i tłuszczu bo to duzo czasu. Ja jedynie chcialem inne cwiczenia, bo pytalem sie peponenta to mowil ze półprzysiady robić.
Zastanawiam sie jeszcze nad przysiad ze sztanga z przodu i moze zysyfki do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
Rob przysiady ze sztanga z przodu (tylko sie nie zabij) Albo normalne ze sztanga na barkach ale nie do samej ziemi tylko do 90 stopni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
wznosy na maszynie jesli masz :) suwnice o tez za***ista sprawa :) martwy ciag na prostych nogach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mogłoby jej nie być... ale może ona pomoże ocenić czy aby nie demonizujesz

pelne sa najefektywniejsze właściwie- a dziwie się troszkę bo mnóstwo ludzi je wykonuje; popatrz na ciężarowców, ktorzy wykonuja najgorsze przysiady z tego punktu widzenia a rozwiniecie nóg i pośladków/bioder mają raczej b. proporcjonalne

----

ps.
Pazuzu24 - edytuj posty.



Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2011-05-18 20:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3283
Ja robie do 90 stopni. Nie mam pojecia dlaczego mi tak rosnie. Dzisiaj sie przebieralem w szatni i sie w lustrze przestraszyłem ze uda takie chude a dupa wielka. Nie podoba mi sie to. Fajna dupa umiesniona ale bez przesady. To moze tak bym zrobil:
- niepelne przysiady na barkach 4s
- ze sztanga z przodu 3s

A czy ten martwy ciag na prostych nogach to jest to samo co uginanie na maszynie?? Nigdy nie robilem tego cwiczenia i jakos nie moge sie do niego przekonac bo wydaje mi sie ze tylko rozciaga dwuglowe ale nie znam sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
Nie wiem dlaczego tak Ci rośnie, ale tak jak powiedział apokalipsa ciężarowcy robią pełne przysiady i wielkich zadów nie mają. Rob nie pełne i ze sztangą z przodu wtedy najbardziej czworogłowe działają. Unikaj schodzenia poniżej 90 stopni to nie będą pracować pośladki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
Wymyślasz bzdury. Nie ma nic lepszego niż rozwinięte pośladki i dwugłowe.

MC na prostych / RDL to ćwiczenie które miażdży maszyny efektywnością, ciężarem i pod każdym względem.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
No, też mi się nie wydaje żebyś miał kompleksy z tego powodu. Wstaw zdjęcie to ocenimy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3283
To dorzuce do tego zestawu mc na prostych nogach. Chyba nie bedzie za duzo...
Bo w zasadzie gdybym bardziej rozwinal tylne dwugłowe to by ladnie wygladalo i by sie z dupa zlało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana cwiczen/planu

Następny temat

Trening nóg

WHEY premium