SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duży brzuch ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272
Od dłuższego czasu denerwuje mnie to, że mam odstający brzuch. Jest on tak jakby wydęty w górnej części (na dole też ale mniej), jak porządnie pojem to już wogóle. Jak obliczałem to mialem okolo (12% BF) niby w normie a mimo to brzuch mnie denerwuje. Jak mogę to zniwelować ? Proszę o jakieś porady. Jeśli podałem zamało informacji to proszę pytać .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272
Takie ćwiczenia jak mówisz to podstawa przy treningu FBW 5x5, którym obecnie ćwiczę, zarzuty też trochę próbuję . Co do diety to od niedawna staram się dobrze odżywiać, myślę że na początek to powinno wystarczyć :) Ten trening co pisałem to dodatkowo zacząłem stosować o tego tygodnia.

PS : Czyli ten wydęty brzuch spowodowany jest przez słabe mięśnie brzucha ?


Zmieniony przez - ziolko122 w dniu 2013-01-06 20:23:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Może to po protu nieprawidłowa postawa ciała- nadmierna lordoza lędźwiowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
J/w bardzo możliwe, że jest to problem z postawą ciała, warto by obejrzał Cię jakiśfizjoterapeuta. Przy 12%bf brzuch nie powinien być nadto wydęty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272
A na zdjęciu rentgenowskim powinno to wyjść, bo akurat mam iść zrobić takie zdjęcie. Może podeśle zdjęcie jak to wygląda może mi sie tylko tak wydaje ale wątpie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
A jesteś w stanie skorygować to przed lustrem? To znaczy wyprostować się, napiąć brzuch i pośladki. Czy jak to zrobisz to dalej tak odstaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272
Właśnie jak napnę brzuch i lekko wciągne to jest spoko.

Zmieniony przez - ziolko122 w dniu 2013-01-04 21:39:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Czyli to wada postawy. Najlepiej staraj się cały czas kontrolować i chodzić prosto tak aby ci to weszło w nawyk. Dodatkowo najlepszym rozwiązaniem było by ćwiczyć napięcie mięśni poprzecznych brzucha ale to jest bardzo trudne do wyczucia i nauczenia się robić prawidłowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272
no niewiem, moze zrobie jakies zdjecie bo nie wdaje mi sie zebym mial ta wade postawy :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Skoro jak się prostujesz to jest normalnie to znaczy że wada postawy. Myślę że zdjęcie Ci niewiele da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272
Albo jeszce inaczej przy wzroście 185,5 mam okolo 82cm w tali, moze to jest za duzo dlatego brzuch wydaje sie wydęty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Nie wydaje mi się aby to było dużo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcja.

Następny temat

"Pełny" brzuch

WHEY premium