SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dużo ćwiczę a nie chudne.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10973

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3626
Ok. Co mam zrobić. Jakie badania. Zaczynam od podstaw.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3081 Napisanych postów 8251 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 368635
Morfologa, cukier, insulina, może krzywa cukrowa, cholesterol i trójglicerydy, panel tarczycowy, hormony płciowe, kortyzol. Celowałabym, że jest jakiś problem z tarczyca lub metabolizmem cukrów, ewentualnie innymi hormonami.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3626
Super a dziś rano byłem oddawać krew. Ale ok. To ważne wiec jutro rano ide zrobic kolejne
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1453
Za mało kcal
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6971 Napisanych postów 103706 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1108020
6 kg w 12 dni to coś nie tak jest.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
|tak, zdecydowanie ciężkie obwody
bo metabolizm masz zamulony od dużej ilości aktywności tlenowej|

Co to znaczy zamulony metabolizm? A może inaczej co robić aby to zmienić?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3081 Napisanych postów 8251 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 368635
Do wysilku aerobowego organizm się przyzwyczaja, dlatego np. ludzie biegają maratony i ultramaratony. Masz za dużo takiej aerobowej aktywności.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czy jest jakiś sposób aby to zmienić. Mogę np zmienić intensywność prowadzonych ćwiczeń na np jakieś interwały.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam. Zrobiłem wszystkie Badania i jest Ok. Wszystkie wyniki mam wręcz idealne. I o to jak wygląda mój dzień.
Przez tydzień na takim zestawie byłem w stanie wytrzymać ilość zajęć jakie prowadzę. Jeśli macie jakieś sugestie to będę wdzięczny

Zmieniony przez - raskoninvestment w dniu 2017-06-27 06:37:09
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 28 Wiek 51 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 6031
raskoninvestment
Jest to dieta z sfd.
Skoro za mało. Kalorii to gdzie je podnieść.
W bialku czy tłuszczach.

Mam pytanie, skoto to dieta z sfd, to co na to dietetyk? bo rozumiem, że masz tą dietę wykupioną? Skoro nie ma efektów, a stosujesz się do niej, to opiszs to jemu, albo jest ankieta z boku i poproś o zmianę dietetyka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SKAKANKA STALOWA Z ŁOŻYSKAMI