SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duże spadki po anginie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3437
Witam nie wiem czy dobrze zamieściłem temat ale jak w złe miejsce to proszę o przeniesienie, a więc tak mam 16lat wagi 70kg teraz 65kg;/ i mój problem i pytanie do was jest takie. PO anginie schudłem 5kg i z tego mojemu wielkiemu zdziwieniu 2cm w łapie też mi zeszło jestem zdołowany ponieważ miałem już te 35cm w łapie (mało) ale dla mnie to już coś było a teraz muszę zaczynać od zerwa. A moje pytanie brzmi tak do was czy wymiary i waga wrócą szybciej czy będe musiał zaczynać od zerwa teraz jak jestes dalej żmudną ciężką pracą? Dieta oczywiście jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
haha woda ci zeszła szybko wróci, nie łam sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To normalne.

Rozmiary szybko wrócą.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3437
Czyli mam się nie martwić? A tak mniej więcej w jakim czasie wrócą rozmiary? Wiem że każdy ma inną genetykę ale tak mniej więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jak chcesz to możesz się martwić.Ale nic tym nie zdziałasz.Trenuj i nie zawracaj ludziom gitary.Każdy przez to przechodził.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piechotą przez męke - Czas na redukcje

Następny temat

Plan treningowy/ 4DT/ korekta

WHEY premium