SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duże rozstępy na plecach! pomocy! / trądzik na twarzy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
Witam. Jakie preparaty polecacie na bardzo duze rozstepy? wszystko byloby ok, mam 3 duze krechy i glebokie na plecach ale teraz one mi sie jeszcze powiekszaja i powstawaja nowe!! pomocy!

Druga sprawa co polecacie na tradzik jakis zel przeciwbakteryjny to pielegnacji skory ogolnie nie mam wytryskow tylko taka zaczerwieniona skora i tam czasami sie robia syfy takie skorne czerwone nie do wycisniecia

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50805
slyszalem ze na rozstepy jest dobra masc z macznikiem czy jakos tak i jest tania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
Najpierw odstaw koks, potem zabierz się za saunę. I preparaty odbudowujące włókna kolagenowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
^ wez wyjdz i nie wracaj, zadnego koksu nie biore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi na trądzić kto pomagają kosmetyki filmy DAX z linni perfecta to takie dla młodzieży;p Tam jest żel (3w1 zel piling maseczka) tonik i jeszcze masc matujaca i taka maseczke z pilingiem enzymatycznym się kupuje.

Zel tonik i maść rano i wieczorem a ten piling i i maseczkę co 2 dzien raz to potem to ;p

Może i tobie pomorze ;p

Teraz mam tylko parę podskórnych ;p

A co do rozstępów to się nie znam xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
Bardzo ciekawy art odnośnie rozstępów, masz tam wszystkie informacje https://www.sfd.pl/Wygrałem_z_rozstępami..._za_5zł!_+_Małe_FAQ_str.28-t131700.html

Jeśli chodzi o trądzik, to masz przeróżne toniki,kremy,maście...
Nawet "domowe sposoby" czyli herbatki albo maseczki.

Niektórym pomoże krem X, innym krem Y, poszukaj w wyszukiwarce, co ludzie sobie chwalą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skierowanie nabadania co powiedzieć lekarzowi

Następny temat

Koszmarne skurcze w stopie podczas biegania - pomocy!

WHEY premium