SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Drostanolone enanthate 200mg Swiss, czy warto dodać?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 322

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2341
1. WIEK: 28
2. WAGA: 86
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 118
-udo: 64
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat
6. DIETA:
-białko: 250
-węglowodany: 300
-tłuszcz: 70
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy cykl wino + oxa, drugi cykl test enan + wino
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: sucha estetyczna sylwetka
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 8 miesięcy
11. POZIOM BF%: 10%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: brak skłonności
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 220
-przysiad: 180

Witam. Od Kwietnia jestem na cyklu: testosteron enan od shree 250mg strzał co 5 dni. Od dzisiaj dołożyłem wino w tabsach od shree (dawkowanie 3 tabletki dziennie) Jestem też w posiadaniu mastera od swiss (w załaczniku foto) Teraz pytanie: czy warto dokładać jeszcze mastera? Jest to długa wersja tego środka i mało opinii o niej słyszałem. Co ile dni dawkować? Dodam, że sam cykl planuje na około 6 miesięcy (oczywiście bazując na testosteronie, poboczne środki w środku cyklu) Cel to estetyka i sucha sylwetka, obecny % bf to około 10. Pozdrawiam

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 6/5/2018 9:30:55 PM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6725 Napisanych postów 59983 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 490220
Możesz dołożyć jak odstawisz wink, skoro bombka ma być dłuższa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2341
czyli razem z winem niekoniecznie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13989 Napisanych postów 233799 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1086146
Oba środki to pochodne dht,leca po lipidach i prostacie .obie substancje mają wpływ na shgb ,jak i u części osob na progesteron
Osobiście postawil bym jednak na mastera,dawka 400 mg week będzie ok
Jak dla mnie to "zdrowszy" srodek

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 142
jak juz zaczales wino to leć na winie, ale po 30mg nie spodziewaj sie jakiegoś boom , ja bym dał jakies 50mg ed z 4-5 tygodni, dobra dawka na krótki okres pozniej odstawisz, zbadasz lipidy i hormony, bedzie ok to wrzucisz mastera dlugiego. jednego z drugim raczej sie nie laczy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

salbutamol dawkowanie