logo
zamknij zamknij

Drganie powieki oka?

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12915

0 5 0
napisał(a)
MsQ77
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15284
Siema. Mam pewien problem, od jakiegoś czasu a mianowicie 2 tygodni drga mi lewa powieka. Nie drga ona cały czas, ale często co jest bardzo uciążliwe. Wiem, że może być to spowodowane brakiem magnezu - brałem witaminy z olimpu i uzupełniałem magnez a teraz także go uzupełniam ale już nie witaminami z olimpu więc to mogę wykluczyć. Czytałem że ze stresu może drgać powieka, tu możliwe ale przecież to już trwa 2 tygodnie . Wiecie czym to może być spowodowane, albo jak temu zapobiec?

PS. Nie byłem u lekarza

Pozdro

;]

1
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
syntok
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29166
mialem to samo kiedyś magnez i witaminy zalatwiły sprawe

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

1
napisał(a)
MsQ77
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15284
Właśnie też tak myślałem. Nie biore już witamin z olimpu w tabsach, tylko magnez rozpuszczalny i witaminy z KRUGERA. Pije dużo wody, a często na 2-3 butelki wody jedna butelka to muszynianka (zwiększona zawartość magnezu i wapnia) - i dalej to samo. Chyba że jeszcze za mało witamin?

;]

1
napisał(a)
syntok
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29166
ja kupilem wtedy OLIMP Vita-Min Multiple Sport i przeszlo odrazu

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

napisał(a)
Vat23
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Wiek 2016 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3257
Ile tego magnezu brałeś?

napisał(a)
MsQ77
Początkujący
Hmm.. Brałem Vita-Min Miltiple sport, potem cały czas zwykłe witaminy. Dodatkowo brałem 1-2 porcje rozpuszczonego magnezu ( nie pamiętam dokładnie ile go tam było, zwykłego z apteki nie mogę brać, ponieważ mam uczulenie na jeden ze dodatków dodawanych do tabletek z magnezem). Piłem dużo wody no i z zwykłych produktów też był magnez. Może faktycznie, naraz zmniejszyłem dawke magnezu i luteiny więc to by pasowało.

;]

napisał(a)
Quickley
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 2016 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1855
tez to miałem,mineło samo...
Ludzie mówią ze to brak żelaza i witamin.
Moze jakis witamin packa warto kupic i uzupełnic witaminki
Pozdrawiam

Bike-Fast! Parkour-Dynamic! Gym-Power!

napisał(a)
MsQ77
Początkujący
Spróbuje zwiększyć ilość witamin i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

SOGi, pozdrawiam

;]

napisał(a)
dobrykoks
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2400 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21064
stres

http://img524.imageshack.us/img524/3235/postspenis9jeyn8bf3mj6nww4.jpg

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3284 Napisanych postów 53882 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 302288
Można podejrzewać podłoże stresowe. Aż takich braków magnezu nie możesz mieć...

doping & zdrowie

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10577 Napisanych postów 40836 Wiek 2016 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Głównym powodem może być stres , nieodpowiednia ilość snu i nadmierna ilość spożywanej kofeiny . Sama kofeina podobno wypłukuje magnez z organizmu . Piszę podobno . Jak to nic z tego to lekarz niezbędny .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesien plaszczkowaty dziwny bol

Następny temat

Ból łydki pomimo miesięcznej przerwie