SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drętwienie rąk po hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
ZAŁOŻYŁEM TEMAT PONIEWAŻ ZASTANAWIAM SIĘ DLACZEGO CIĄGLE DRĘTWIEJA RECE SKORO OSTATNIEGO STRZAŁA Z HGH DAŁEM W ŚRODE I PO 4 DNIACH W NOCY CIĄGLE DRĘTWIEJĄ MI DŁONIE CZY JEST TO MOŻLIWE DODAM TYLKO ŻE BRAŁEM HGH OD PONAD 4 MIESIĘCY A BYŁO TO HYGETROPIN
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93941 Napisanych postów 363745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666940
znaczy że działa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2355
Ja pamiętam jak wyzywałem na drętwienie rąk po pierwszym cyklu deki pare lat temu:D Paskudne uczucie. Widać ze działa:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93941 Napisanych postów 363745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666940
po saa to możliwe kłopoty sercowo-krążeniowe po gh drętwienie szczególnie palcy to norma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
u mnie na gh po 3 mies wszystko zaczelo zanikac dretwienie itp --- dowal moze witamin z grupy b i magnez

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
U MNIE TEZ USTALO PO 3 MIECHACH ALE ZMIENILEM PRODUCENTA JAKIS MIESIAC TEMU I ZNOWU POWROCILO.NARAZIE ROBIE PRZERWE MIESIECZNA OD GH I ZNOWU ZACZNE W LISTOPADZIE.MYSLALEM ZE DZIALA TYLKODO 72 GODZNIN DLATEGO SIE ZASTANAWIAM CZY TO NORMALNE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
futurebody prpopnował cos takiego :

"brak wapna w diecie,za malo potasu a na dretwienie milgamma
i po jednym dniu jestes nowka sztuka"

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
futurebody prpopnował cos takiego :

"brak wapna w diecie,za malo potasu a na dretwienie milgamma
i po jednym dniu jestes nowka sztuka"

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
Slepecci
Ja pamiętam jak wyzywałem na drętwienie rąk po pierwszym cyklu deki pare lat temu:D Paskudne uczucie. Widać ze działa:D


A mi się zdaje ze deka powinna działać odwrotnie wkońcu rozrzedza krew

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
polozcie nadgarstek na stole przcisnijcie palcami sciegna i zaraz bedziecie mieli cierpniecie od gh cwiczac nadgarstek narazony jest na przeciazenia wystepuje zespol ciesni nadgarstka do tego jak dojdzie saa to juz jest tragedia po nocach szczegolnie

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
no przerabialem ten nadgarstek . przerobane uczucie , mialem wrazenie ze mi kosci wyskakiwaly ze stawu

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek libida i chęci do życia - po cyklu

Następny temat

Cykl pod mma

WHEY premium