SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drętwienie rąk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1579
Witam, od jakiegoś czasu mam problem z drętwieniem rąk. Objawia wie to w najróżniejszych momentach. Np gdy siedzę przy biurku i coś czytam i mam zgięte ręce w łokciach drętwieją mi od łokcia w dol, gdzie idę spać i mam ręce pod głową (bez różnicy czy lezę na brzuchu czy na plecach) i wielu innych czynnościach przy, których mam zgięte ręce w podobny sposób. Czytałem różne tematy z szukajki o drętwieniu rąk ale jakoś żaden nie przypasował pod mój problem, wszyscy inni mieli problem z tym ze przespali całą noc na rekach i im drętwiały... Mnie zdarza się to niepokojąco często. Co może być tego przyczyna jak na to zaradzić ? Chodzę na siłownię 5x w tydz, weekendy piłka, szkoła wiec jestem w miarę aktywny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 628
Dobre pytanie ja mam podobnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
ja tez tak mam...czekamy na odp!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Może to nie na temat wypowiedź, ale ogranicz trochę siłkę. 5x na tydzień to za dużo, a gdzie czas na regenerację ? Mięśnie rosną właśnie wtedy, a nie podczas ćwiczeń.

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1579
W najbliższym czasie mam zamiar ograniczyć siłkę do 3x w tydz i pomiędzy tym basen albo bieganie hiit, ale to nie zmienia faktu, że miałem cały styczeń odpoczynku od siłki i działo się to samo;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
a kto nie ma ? przecież wiadomo ze jak ograniczysz/odetniesz dopływ krwi poprzez zgięcie łokcia to możne ci ręka zdrętwieć

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1579
Teoretycznie tak ale nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało ( a nawet jeśli tak to bardzo rzadko), zapomniałem jeszcze dodać ze od czasu do czasu drżą mi mięśnie. Czasami bic, czasami tric, czasami lyda, czasami brew mi lata :O itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6301
Drżenie mięśni - kup magnez.
Drętwienie rąk może być od kręgosłupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 307
ja sie budze w nocy przez to że ręka mi zrętwiala ale to dlatego ze kłade ją pod klatą bo mi wygodnie ;]

:::Śpiesz się powoli, a unikniesz błędów...:::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
dziwne uczucie obudzić się tak z 2 zdrętwiałymi rekami taka niemoc

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Asymetria ciała - pomocy !!!

Następny temat

Gdzie tanio i dobrze pozbyć sie ginekomastii?

Wiecej