SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Drętwa noga, słabsze czucie w nodze

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3682

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11
Jakiś tydzień temu przy nagłym skłonie coś mi strzeliło w lędźwiach. Z początku odczuwałem ból właśnie w lędźwiach, później w kolanie. Teraz ból ustąpił, ale przeniósł sie na mięśnie uda i łydki. Odczuwam teraz takie lekkie dretwienie stopy, mniejsze czucie właśnie w mięśniach.
Umówiłem już sobie wizyte u fizoterapeuty, ale chciałbym zapytać, czy może ktoś miał kiedyś podobny przypadek, ale może wie dlaczego mam teraz cały czas mniej władną noge, bo utrudnia mi to chodzenie, czucie.
z góry dziękuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 291 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2963
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Refluks żółciowy spowodowany ćwiczeniami brzucha?

Następny temat

problem z czołem

Kto zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger"? Kto zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger"? Naleśniki z malinami i migdałami Naleśniki z malinami i migdałami Kasia Dziurska zrobiła sobie tatuaż. Zobacz jak wygląda! Kasia Dziurska zrobiła sobie tatuaż. Zobacz jak wygląda!  Wiemy z kim zmierzy się Hubert Kulczyński na scenie! Wiemy z kim zmierzy się Hubert Kulczyński na scenie! Bestia z Indii Bestia z Indii Naleśniki z wędzonym kurczakiem i cukinią Naleśniki z wędzonym kurczakiem i cukinią Suplementy na siłę Suplementy na siłę Deynn i Majewski kupili sobie psa Deynn i Majewski kupili sobie psa