SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
Drążek do podciagania się. Jak sie podciagać ?? :P i co działa na co ?? A moje główne pytanie to czy troche krzywo powieszony drążek moze sie jakoś odbić potem na muskulaturze czy cuś ??

Honor or Die...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
raczej tak, bo jedna reka sie bedziesz wyzej podciagal ^^ i zalezy tez od jak krzywo, ale raczej bym tego nie probowal, drazek kosztuje 20 zl wiec kup i zamontuj porzadnie ;]
Tu masz opis cwiczen i na jakie miesnie dzialaja
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
Dzięki. Mój ojciec robi w Olimpie i mi troche powynosił na lewo i sie taki fajny złożyło neistety krzywo go założyliśmy. Minimalnie krzywy jest lewa strona z 1cm wyżej :P a szerokie jest na jakiś metr więc tego tak nie widać

Honor or Die...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
to nie zauwazysz tego na miesniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Niech ojciec przynosi ci suple a nie drążki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
SYS NERWOWY JEST TAK ZAPROJEKTOWANY ze bedziesz mial normalne przyrosty, takie same jak na idealnie prostym. Przynajmniej jesli chodzi o roznice 1 cm! Pomysl sobie ilu to ludzi nierowno chwyta..

Pierwsza czesc pytania:
https://www.sfd.pl/temat296016-strona1/

Czytaj do konca i moje 2 aneksy w nastepnych 2 postach... Chciales odpowiedzi to masz!

Pozdrawiam!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
sogi dla dasiu i wodyna ;]

Honor or Die...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
sogow nie mozesz dawac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
Wiem. Właśnie zauważyłem

Honor or Die...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
jesli masz watpliwosci, to cwicz z drugiej strony drazka co druga serie dla rownowagi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blagam pomozcie!

Następny temat

trening niemieckich ciezarowcow

WHEY premium