SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorotka165/BLOG - "redukcja" drogą do szczupłej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
kaj wy mieszkacie ja za 35 ulgowy biore i jak na moje potrzeby styka ide kiedy chce siedze ile czasu mi sie podoba wypas fakt sprzet jest podstawowy ale dla amatura styka w 100% :D

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
no tak, im większe miasto tym wyższe ceny, cóż począć, pozostaje płaćić taką kasę i wykorzystać czas spędzony na siłowni jak najlepiej dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
Od dzisiaj chodzę na siłownię 3x w tygodniu z czasem będzie 5x, dzięki pomocy miłego pana mam różne ćwiczonka ale generalnie wygląda to tak: rozgrzewka -> 10-15min bierznia do "pierwszego potu", część siłowa -> nie patrzyłam na zegarek ale trochę czasu zeszło , na koniec aeroby -> 30min orbitrek (jakoś tak się to nazywa) ewentualnie rowerek.

Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego dnia, spociłam się bardzo ale o to chodzi no i coraz bardziej czuję moje obolałe mięśnie a przede mną 6h w kinie... dam radę

Zmieniony przez - Dorotka165 w dniu 2007-06-22 21:17:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
spawara żelazo metr i zrobić samemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1560
Samemu zrobić... pewnie, najlepiej w kąciku w kuchni

UWAGA! KOBIETA NA DIECIE! NIE DRAŻNIĆ! NIE DOKARMIAĆ!
http://www.sfd.pl/bree/_blog/_redukcja_forever_:]-t335245.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566


blisko lodówki itepe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
doRotka jedziesz z koxem ino pamietaj nie ma lekko i niemozna sie uzalac nad sobą musisz isc do przodu a jak padniesz to powereid( czy jak sie to pisze) i powstajesz :D

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
Troszkę mnie tu nie było
Dwa dni z rzędu się regeneruję chociaż mała ilość snu wcale nie pomaga więc i tak jestem zmęczona, dlatego dzisiaj idę spać jak obejżę dobranockę Jutro siłka a ja wciąż mam zakwasy więc będzie wesoło
Jezeli chodzi o dietę to nie napiszę co jadłam i jak dużo tylko skomentuję to tak: "szkoda słów" ale od jutra biore się w garść Dieta ulegnie małej zmianie -> mniej węgli a więcej białka, siłka i pozytywne myślenie Co do diety to policzyłam zapotrzebowanie kaloryczne i jest ono nieco mniejsze 1378 kcal -> jakiś błąd musiałam popełnić wtedy a nowe ilości: białko 1,5g -> 97,5g/d; tłuszcze 0,8g -> 52g/d; węglowodory 2g -> 132g/d no i poobserwuję reakcję organizmu.
Za tydzień miarka pójdzie w ruch i możliwe, że jakieś zdjęcia się pojawią dla oceny czy coś się zmieniło -> są już widoczne pierwsze zmiany np. spodnie spadają ale najpierw ję wypiorę żeby nie było potem rozczarowania .

buby77 nie mam kursu spawacza żebym mogła robić takie cuda i na pewno w kuchni by mi się nie pomieścił taki sprzęt do ćwiczeń

369258 no dokładnie, bo jak się człowiek zacznie użalać to skutek może być wręcz odwrotny a tego nie chcemy przecież

Zmieniony przez - Dorotka165 w dniu 2007-06-24 20:38:27

Zmieniony przez - Dorotka165 w dniu 2007-06-24 20:40:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczylysmy tak samo, ale ja mialam zakwasy tylko 1 dzien. Ciekawi mnie w czym tkwi roznica??
1) czy to dlatego ze ja juz wczesniej chodzilam na silke (tylko 4 tyg wczesniej zaczelam, wiec nie wiem czy ma to w ogole znaczenie)?
2) czy to dlatego ze za slabe ciezary sobie dobralam?
3) czy to wina zlej techniki?
4) czy u mnie inaczej wyglada proces regeneracji?

chociaz o ile pamietam, po pierwszych wizytach na silowni mialam zakwasy przez tydzien!

sorry za off top, ale ciekawi mnie dlaczego mimo takiego samego treningu mi tak szybko przeszly zakwasy, moze ja cos zle robie

Mam nadzieje tez, ze to nie byly zakwasy tylko porozrywane wlokna miesniowe

do zobaczonka jutro chyba ok 17, jeszcze zadzwonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
Byłam już na uczelni i ustaliłam termin examinu, właśnie jem kolejny posiłek i myślę na którą godzinę na siłkę dzisiaj Przez najbliższe dni moje życie będzie się kręciło wokół posiłków, uczelni i siłowni A dzisaj już prawie zakwasów nie mam więc powinno być dobrze.

dagmarek nie sądzę, żeby to była wina ciężarów a raczej jest tak dlatego, że ćwiczyłaś dłużej i więcej niż ja więc jesteś po prostu w lepszej formie Do zobaczenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ZACZĄĆ ĆWICZYĆ - kilka porad

Następny temat

Po cyklu

Wiecej