SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
WTOREK - dzień treningowy.

Po długim weekendzie spędzonym w stolicy dziś w końcu się wyspałam. Spałam do 11.30 jak zabita - najwyraźniej organizm potrzebował takiego odpoczynku. Mąż obudził się już o 8, był tak cichutko, że się nawet ani razu nie obudziłam. Zjadł grzecznie posiłek, pracował i czekał na mnie - jak już się obudziłam usłyszałam, że strasznie się beze mnie nudził a mimo to nie przyszedł nie wyrywać z zimowego snu ;) Zjadłam śniadanie i udaliśmy się na trening.

MISKA:

1. 70 g owsiane, 20 g WPC, 100 g dynia, 10 g czekolada gorzka, 80 g białka jaj, 60 g borówka, proszek do pieczenia, kakao, cynamon, 50 ml mleko ALPRO do kawy



2. 80 g makaron razowy, 110 g filet z kurczaka, kapusta kiszona, cukinia



3. J.W
4. OMLET tuńczykowy - 80 g owsiane, 80 g białka jaj, 80 g dynia, 90 g tuńczyk w sosie własnym, koperek, pól cebuli, konserwow papryka i ogórek, przyprawa po węgiersku, ketchup



5. 110 g filet z kurczaka, 20 g orzechy włoskie


TRENING:

1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce skośnej 4x12
2. Przenosy sztangielki za głowę leżąc w oparciu o ławkę 4x12

3. Uginanie ramion ze sztangą prostą stojąc w lekkim opadzie tułowia - łokcie cofnięte 3x12
4. Uginanie ramion ze sztangielkami na ławce skośnej - łokcie cofnięte 3x12
5. Uginanie ramion ze sztangielkami siedząc -chwyt neutralny 3x12

6. Unoszenie nóg leżąc na ławce skośnej (lekki skos, bardzo powolne opuszczanie) 4x5
7. Spięcia na piłce 3x15
8. Spięcia na piłce skośne 3x20

Po treningu 30 min cardio w tym 10 minut nterwał.
Katar nadal się utrzymuję i denerwuje strasznie, ból gardła niestety również. Trzeba się chyba wspomóc witaminą C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Ta cukinia to grillowana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
W jakim urządzeniu szatanskim ty tak opiekasz tą kure, warzywa, i jak to robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
W zwykłym grillu elektrycznym. Doprawiasz kurę/ cukinię, wrzucasz na rozgrzanego grilla spryskanego pamem, smażysz kilka minut. Gotowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
grill czy patelnia grillowa od zawsze mnie ciekawiło co lepsze ? heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
szast prast i zrobione... chyba sobie u mikołaja taki grill zażyczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
cma04
grill czy patelnia grillowa od zawsze mnie ciekawiło co lepsze ? heh


Zdecydowanie grill elektryczny lepszy, za patelniami szkoda się rozglądać. Układasz to co chcesz ugrillować, spryskujesz pamem i nie martwisz się już dosłownie niczym.

Mikrus- bardzo dobry pomysł ;)


Panie i Panowie mam małe pytanie (mam nadzieję, że ktoś z Was rozwieje moje wątpliwości). Nie wiem czy zauważyliście ale powoli dorzucam T do swojej miski. Na razie po 20 g orzechów włoskich rano do omleta i wieczorem na kolację. Daje to łącznie około 25 g T.
Powinnam dorzucić od razu całość jaką chce docelowo wprowadzić czy lepiej robić to stopniowo? Jakie źródło T polecacie ? Czy masło orzechowe będzie dobrym rozwiązaniem?

Z góry dziękuję za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
olej lniany jedno z lepszych źródeł tłuszczy,
żółtka jaj też bardzo dobre i bogate w witaminy,minerały i niezbędne aminokwasy
orzechy/masło orzechowe
ja bym wrzucił stopniowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Stopniowo na spokojnie, czasami z nadmiaru TŁ w diecie ktoś może mieć różne rewolucje w brzuchu ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium