SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Witam WSZYYYYSTKICH po baaaaardzo długiej przerwie

Wiem, że pewnie każdy czeka na relacje z Mistrzostw Europy, z których wczoraj udało mi się wrócić aczkolwiek w przyrodzie obowiązuje kolejność także na początek mała relacja z UMP (Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski).

Zawody te odbyły się 09/05/2015 r. w Krakowie. Rozstrzygniętych zostało 9 kategorii w dosłownie kilka godzin. Niezbyt duża ilość zawodników w porównaniu do innych zawodów aczkolwiek więcej niż w zeszłym roku. Frekwencja rośnie co jest oczywiście motywujące. Coraz więcej ludzi decyduje się na udział w tego typu zawodach z czego wniosek jest oczywisty - coraz więcej osób zwraca uwagę na swój wygląd, dba o swoje ciało i jednocześnie o swoje zdrowie Jest to według mnie również dowód na to, iż młodzi ludzie stają się szybko ambitni, coraz wcześniej wyznaczają sobie cele i dążą do tego by je osiągnąć.

Nic tylko się cieszyć, doceniać i wspierać tak młodych ludzi, którzy prócz nauki (studnia jednak do czegoś zobowiązują) potrafią znaleźć bądź przeznaczyć swój wolny czas na to by chodzić regularnie na siłownię, przygotowywać każdego dnia dietetyczne posiłki czy chociażby jeść 5 razy dziennie inaczej niż pozostali domownicy (często gęsto mniej apetycznie/ kolorowo itd itp). Ten kto doświadczył/ doświadcza tego na własnej skórze bądź ma w swoim otoczeniu takie osoby z pewnością zna wartość tych 'wyrzeczeń'.

Gratuluję oczywiście wszystkim zawodnikom - nie tylko tym którzy otrzymali puchar czy dyplom.


Czas to co najbardziej cieszy ludzkie oko- czyli foooteczki.

1. BIKINI FITNESS DO 163 cm

TOP 3
1. Paula Mocior
2. Izabela Bogaczewicz
3. Małgorzata Łyczko




2. BIKINI FITNESS +163 cm

TOP 3
1.Sylwia Sztark
2. Dominika Plak
3. Monika Biedka




3. FITNESS PLAŻOWE MĘŻCZYZN DO 178 cm

TOP 3
1. Mariusz Janecki
2. Dawid Kisiel
3. Tomasz Korzeniowski



4. FITNESS PLAŻOWE MĘŻCZYZN +178 cm

TOP 3
1. Michał Łuszczki
2. Remigiusz Stępień
3. Jakub Obara



5. KULTURYSTYKA KLASYCZNA - OPEN

TOP 3
1. Szymon Karelus
2. Rafał Janek
3. Tomasz Pajor



6. KULTURYSTYKA DO 75 kg

TOP 3
1. Tomasz Marzec
2. Mateusz Drobniecki
3. Michał Szucs



7. KULTURYSTYKA DO 85 kg

TOP 3
1. Mariusz Przybyła
2. Kamil Kluszczyński
3. Piotr Soszyński



8. KULTURYSTYKA + 85 kg

TOP 3
1. Kamil Tanwic
2. Krzysztof Świst
3. Kamil Wykowski



9. KULTURYSTYKA OPEN

1. Tomasz Marzec
2. Mariusz Przybyła
3. Kamil Tanwic





SERDECZNIE RAZ JESZCZE GRATULUJĘ NASZEMU 'forumowemu' koledze MARIUSZOWI PRZYBYLE za I MIEJSCE ! NALEŻAŁO SIĘ BEZAPELACYJNIE BRAWO !


Niestety na tych zawodach wyjątkowo firma UNS SUPPLEMENTS nie mogła podarować zwycięzcom nagród. Nasza oferta sponsorska została odrzucona - powodem była wyłączność innej firmy. Jakiej? Myślę, że nikt nie będzie miał tutaj żadnych wątpliwości. Byliśmy bardzo zniesmaczeni tym faktem aczkolwiek nic nie mogliśmy z tym zrobić.
Zawodnicy otrzymali nagrody od innej firmy - ciekawe czy byli z nich tak samo zadowoleni jak Ci, którzy nie raz przekonali się o tym co znajduję się w naszych siatkach.
Osobiście uważam, że skoro pozbawia się zawodników możliwości otrzymania nagród z różnych firm to powinno się zatroszczyć o to by pula otrzymanych nagród od jednej firmy była przynajmniej zadowalająca. Wiadomo pojęcie 'zadowalająca' to pojęcie względne Niestety nie usłyszałam tego dnia od nikogo pozytywnego zdania w tej kwestii, wręcz przeciwnie także chyba niczego nie wyolbrzymiłam. Wiadomo, zawsze trzeba się cieszyć z tego co się otrzyma aczkolwiek jak już wcześniej napisałam - zawodnicy mieli możliwość otrzymania zdecydowanie bogatszego zestawu nagród.
A, zapomniałabym - prócz suplementów część osób otrzymała również koszulki i czapeczki - nie były one spakowane w żadną siatkę. Wręczanie takich produktów 'do rąk' uważam za bardzo mało profesjonalne.
Nie wspomnę już o dłuuugim czasie oczekiwania znacznej liczby zawodników na swój fragment muzyki do układu dowolnego.
Przez te 'drobne' rzeczy nasuwa mi się pewna myśl - organizator tych zawodów -Pan Tobiasz Wilk - mógł się bardziej przygotować pod względem organizacyjnym, zwłaszcza iż nie były to jego pierwsze zawody.
Może za rok impreza ta będzie dorównywała poziomem chociażby takich zawodów jak MPJiW czy chociażby mniejszych zawodów typu Bytów, Żelistrzewo. Serdecznie życzę tego Panu Tobiaszowi, wszystkim przyszłym zawodnikom a także gościom.


Tego dnia udało mi się strzelić wspólne foto z moich trenejro - Panem Jerzym Szymańskim, który szczerze mówiąc jest dla mnie niczym 'sportowy' ojciec







Po skończonych zawodach udaliśmy się z mężem do centrum Krakowa by coś zjeść. Postawiliśmy na wcześniej upatrzonego i polecanego przez wielu znajomych MOA BURGERA. Pierwszy raz jadłam TAK pysznego burgera. Ogromny wybór, wielka buła, prawdziwe frytki i nietypowe kompozycje smakowe. Śmiało polecam wszystkim miłośnikom burgerów.






Zamiast paragonu z nr zamówienia każdy otrzymuje taką oto łyżkę (niestety nie na stałe).
Ps. Dedykacja na coli to przypadek? Nie sądzę


Po burgerze poszliśmy na spacer i spotkaliśmy ponownie Pana Jerzego, Sarę oraz jej koleżankę. Udaliśmy się wspólnie na lody i niestety trzeba było już wracać do domu.






Na koniec moje selfie - dzień przed UMP oraz w ich dniu.







Jutro relacja z wyjazdu na Mistrzostwa Europy - oczywiście wieczorem
Miłego wieczoru, dobrej nocy i... jeszcze lepszego jutrzejszego poranka

DOBRANOC.

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-05-20 16:09:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
UNS-SUPPLEMENTS
Agnieszka będzie pakować paczki u nas na magazynie i paleciakiem jeździć skoro chce się odwdzięczyć :)


Chetnie sie przyjme do takiej pracy xd

P.s swietna relacja, Tomus marzec zloto open ! Miszcz

Zmieniony przez - TanQer w dniu 2015-05-19 23:38:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Relacja jak zwykle super, czekam na resztę :)
Bicuś ładny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
relacja jak zawsze ciekawa !;) ale masz waska talie super !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Mega relacja :)
Co do nagród to niestety to zawsze na tym polu będą nieścisłości. Wszystkim się nie dogodzi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Przyznaj się jakiego jadłaś ! Pyszne są, u mnie mimo braku apetytu dalej, to takiego burgera bym opracowała A u Was we Wrocławiu też miał powstać jak już wczesniej Ci pisałam - nic nie dzieje się w tej sprawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Doris.K
...potrafią znaleźć bądź przeznaczyć swój wolny czas na to by chodzić regularnie na siłownię, przygotowywać każdego dnia dietetyczne posiłki czy chociażby jeść 5 razy dziennie inaczej niż pozostali domownicy [...] Ten kto doświadczył/ doświadcza tego na własnej skórze bądź ma w swoim otoczeniu takie osoby z pewnością zna wartość tych 'wyrzeczeń'.

bardzo dobrze powiedziane Doris, ale wiadomo, że dieta wcale nie musi być nudna, także mamy tyle na ile nie jesteśmy leniwi Szkoda tylko, że czasem nasze "niesportowe" otoczenie nie zauważa ile pracy i wysiłku nas to kosztuje ale jestem tego pewna, że rezultaty będą skutkowały tym, że z czasem na pewno zobaczą

Doris.K
nasza oferta sponsorska została odrzucona

Strasznie żałuję, że nie mogło mnie tam być. Chciałabym zobaczyć minę osoby zaglądającej do paczuszki

Szkoda tylko, że organizatorzy nie byli przygotowani, a sprawy organizacyjne poszły w kąt.
Niby to tylko takie "drobne" niedopatrzenia i wpadki (jak chociażby wręczanie koszulki i czapeczki prosto do rąk, czy długi czas oczekiwania na podkład muzyczny), a jednak z wysokiej rangi zawodów (na skalę Polski) robią typową profanację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Moa Burger najlepsze burgery w Krakowie. Następbym razem wybierzcie się do Moo Moo Steak Kraków

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
W Moa Burger rzeczywiście mają mega burgery
Widzę Bartek, że Ty już masz wszystkie miejsca w Krakowie, w których można dobrze zjeść obeznane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
UNS-SUPPLEMENTS
Agnieszka będzie pakować paczki u nas na magazynie i paleciakiem jeździć skoro chce się odwdzięczyć :)


hahahaha
Tak skoro tak chcecie prosze bardzo :D
Szkolenie bhp sama sobię zrobie i jazda

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Wiecej