SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris, nie narzekaj na swoje biodra, bo Ci oddam moje. Ja z kolei chcialabym miec wezsze :) co prawda na porodowce sie spisaly :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zaległa wypiseczka z wczoraj + dzisiejszy dzień.

NIEDZIELA - dzień treningowy

Tak jak pisałam wcześnie wyjątkowo zrobiłam trening, ze względu na to, że poniedziałek miałam cały zarezerwowany na ogarnianie innych tematów/ ważnych spraw.


MISKA:
BTW 67/ 5/ 220



1. OMLET- 65 g płatki owsiane, 60 g borówki, 8 g orzechy włoskie, łyżeczka kakao, WHEY UNS 15 g, 35 g białka jaj, cukinia 100 g, proszek do pieczenia, cynamon + 20 ml mleko do kawy



2. 73 g makaron razowy, 60 g polędwiczki z indora + warzywa



3. J.W



4. J.W
5. 73 g makaron razowy, 20 g WHEY UNS


TRENING: NOGI / BRZUCH

1. SERIA ŁĄCZONA
A) Przysiady ze sztangielkami po bokach (do kostek) 3x12
B) Wypychanie platformy nogami na suwnicy -szeroko – leżąc 3x15
2. Wykroki do przodu z ketlem naprzemian 3x12
3. Przysiady ze sztangą pomiędzy nogami- szeroko 3x12 + 'unoszenie pięty' 3x15
4. Wejście na podest z obciążnikami na kostkach - prosto 3x12
5. Odwodzenie nogi w tył przy użyciu wyciągu dolnego 3x12
6. Odwodzenie nogi w bok przy użyciu wyciągu dolnego 3x12
7. Hip thrust 3x12
8. Unoszenie bioder leżąc na ziemi, jedna stopa na ziemi, druga wyprostowana 3x12
9. Wymachy nóg leżąc na maszynie przodem 3x12

+BRZUCH

Trening nóg objętościowo dość spory ale do tego już się zdążyłam przyzwyczaić. Za to już daaaaawno nie czułam takich przyjemnych zakwasów na wewnętrznej stronie ud ----> milusio


PONIEDZIAŁEK- dzień nietreningowy

Mimo to, że dzień nietreningowy to caaaaały czas w ruchu, na nogach.
Gościłam z mężem Pana Jerzego Szymańskiego (najlepszego trenera pod słońcem). Na początek skorzystałam z okazji i poprosiłam o sprawdzenie aktualnych wymiarów (poniżej fotka obrazująca wyniki). Potem kawa i wyprawa na Wielofunkcyjną Halę Sportową AWF w celu ogarniania tematu tegorocznych zawodów MPJiW. Wszystko załatwione po naszej myśli
Wszyscy Ci, którzy planują start na tych zawodach uprzedzam, że na sprawy organizacyjne na pewno nie będą narzekać.
Wróciliśmy do nas i przygotowałam posiłek niezwykły - INDYK, MAKARON+ WARZYWA. Pan Jerzy powiedział, że mógłby u nas zamieszkać także CHYBA mus smakowało

Jak widać z porównania wymiarów coś tam chudnę Niebawem wprowadzimy kolejne zmiany (muszę tylko znaleźć chwilę by pojechać do Zabrza). Na razie lecę jeszcze poprzednim planem.







MISKA:
BTW 100/40/ 160


1. OMLET – 45 g płatki owsiane, 20 g otręby, 60 g borówki, 15 g orzechy włoskie, łyżeczka kakao, proszek do pieczenia, cynamon, cukinia 100 g, 20 g WHEY UNS, 35 g białka jaj, 5 g wiórki kokosowe +20 ml mleko do kawy




2. 55 g makaron razowy, 90 g polędwiczki z indora+ warzywa




3. J.W
4. J.W



5. 55 g makaron razowy, 35 g WHEY UNS, 35 g orzechy brazylijskie




AZALIANNA - Ja na nie nie narzekam, Broń Cię P. Boooże. Oby i moje się kiedyś spisały w tym samym miejscu


Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-02-23 20:40:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
haha mam więcej w udzie niż ty w pasie
Aż ci tyle z klaty zeszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
No to ja mam obecnie prawie tyle samo co Ty w talii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba - Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić Może Ty dwa uda mierzysz, że Ci taki obwód wychodzi?
A no poleciało ale spokoooojnie tam gdzie miało zostać nic się nie zmieniło

Hekade- Trenujesz w tak luźnych koszulkach, że w życiu bym się nie spodziewała takiej pięknej talii u Ciebie
Zazwyczaj faceci przy takich potężnych górach mają również potężne bębny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
wypic :P 8 gram w herbacie na czczo;p odkwasza :)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
aniitka155
wypic :P 8 gram w herbacie na czczo;p odkwasza :)


Zdecydowanie wolę ogórki kiszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
Seba - Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić Może Ty dwa uda mierzysz, że Ci taki obwód wychodzi?
A no poleciało ale spokoooojnie tam gdzie miało zostać nic się nie zmieniło

Hekade- Trenujesz w tak luźnych koszulkach, że w życiu bym się nie spodziewała takiej pięknej talii u Ciebie
Zazwyczaj faceci przy takich potężnych górach mają również potężne bębny



Wstawiałem fotkę z miarką
a to dobrze

Jak proszek zasadowy może cokolwiek odkwasić, szczególnie spowodować mniejsze zakwasy?
Możesz wyjaśnić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Doris.K

Hekade- Trenujesz w tak luźnych koszulkach, że w życiu bym się nie spodziewała takiej pięknej talii u Ciebie
Zazwyczaj faceci przy takich potężnych górach mają również potężne bębny

Dla sprostowania miałem na myśli ze mam tyle w udzie co Ty w talii nie wiem czemu tego nie dopisalem by bylo wiadomo o co kaman :D gdzież ja bym miał taką talie

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-02-23 23:51:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3087
wspaniała przemiana, bardzo wciągający dziennik i bardzo sympatyczna i taka...hm, autentyczna autorka. zdecydowanie, będę śledzić!!! naprawdę, bardzo przyjemnie się czyta Twój dziennik podczas aerobów dużo się można dowiedzieć o startach, itp., sporo cennych informacji. polecam założyć bloga kulinarnego, he he, bo świetnie wychodzą Ci te wszystkie potrawy, podziwiam za talent kulinarny!!! aż oczy bolą od tych wszystkich smakołyków. powiedz mi, odnośnie tego czitowania, które, widziałam pojawiało się niejednokrotnie, lepiej idzie redukcja z takimi czitami co tydzień, czy zdecydowanie lepsze efekty są na czystej misce dzień w dzień? ważne to dla mnie, bo obecnie się odsmalczam i zastanawiam nad wprowadzeniem czitów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium