SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
ŚRODA - dzień treningowy

Rano jak praktycznie każdego dnia wdrapałam się na wagę i... nieco się zdziwiłam ! Pierwszy raz po treningu nóg waga następnego dnia nie podskoczyła delikatnie, ba nawet nieco spadła. Do tego wtorek był dniem wysokich węgli ... Jak widać nie ma reguły. Organizm 'robi' co chce

Mniejsza o to, przejdźmy do rzeczy !

TRENING- PLECY

1. Podciąganie sztangielki jednorącz w opadzie tułowia:
- prosto góra- dół 3x12
- pod ławkę 3x12
- kont 45 stopni 3x12
- podciąganie 'dwoma' kont 45 stopni 3x12
- piłowanie 3x12
2. Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku- szeroko 4x12
3. Przyciąganie uchwytu wyciągu dolnego do pasa -wąsko 4x12

KOREKTA

1. Unoszenie sztangielki nad głowę stojąc w lekkim opadzie tułowia 3x12
2. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do klatki – szeroko 3x12
3. Przenosy ze sztangielką za głowę leżąc w poprzek ławki 3x12

+BRZUCH
CARDIO - 40 minut(30 min orbi i 10 bieżnia)


MISKA
BTW 100/40/ 160



1. OMLET – 50 g płatki owsiane, 60 g jabłko, 15 g orzechy włoskie, łyżeczka kakao, proszek do pieczenia, cynamon, cukinia 100 g, 20 g kazeina UNS, 35 g białka jaj +20 ml mleko do kawy
2. 55 g makaron razowy, 90 g polędwiczki z piersi kurczaka, ketchup + warzywa
3. 55 g makaron razowy, 50 g tuńczyk w sosie własnym, 80 g białko jaj, 40 g żółtko---> 2 całe jaja + warzywa
4. OMLET TUŃCZYKOWY- 40 g białka jaj, 55 g płatki wsiane, 100 g cukinia, ogórek i papryka konserwowa, łyżeczka koncentratu pomidorowego, kilka pieczarek, cebula, 60 g tuńczyk w sosie własnym + przyprawy
5. 55 g makaron razowy, 25 g kazeina UNS, 25 g orzechy brazylijskie


Dzisiejsze posiłki:




Na koniec moja przed treningowa suplementacja- nie wyobrażam sobie treningu bez Re Loadera




Jutro 'odpoczynek' ;)

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-02-04 21:02:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawno nie zapodałam sobie tuńczykowego omleta - patrząc na Twojego aż mi się zachciało
A suplementacja zacna
Odpocznij jutro - należy Ci się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Dziwny plan, zobaczymy jak zakwitniesz :) A tu Dorota aka Monster po zimie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
narobiłaś mi smaka na makaron :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amber - Nie wiem jak to się stało ALE... polędwiczki się jakoś szybciej skończyły, tuńczyk był pod ręką na szczęście i uratował sytuację.

TanQ- Co Ci się w planie nie podoba?

Adkens- Przecież jem go codziennie, dopiero zauważyłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Nic nie znam sie, tylko paczam a Ty plecy masakrujesz ^^ :), ale jak priorytet to ogień!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
TanQer
Nic nie znam sie, tylko paczam a Ty plecy masakrujesz ^^ :), ale jak priorytet to ogień!


Z tym masakrowaniem to trochę przesadziłeś Patryś
W dzisiejszych czasach PLECY to podstawa także walczę ;) Jakby tego było mało to... mam dość obszerny dół a przecież chciałabym mieć w końcu proporcjonalną sylwetkę także ten teges walki część dalsza.... Wysmuklenie nóg wcale nie jest takie hop siup no chyba, że ktoś z Was zna magiczny, niezawodny sposób? To chętnie posłucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Jak to robią modelki - Poowijaj się do folii aluminiowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
nie no widziałem :D ale zawsze kusił bardziej omlet a tu pomyślałem a może makaron :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale Doris zazdroszczę tego "białego szaleństwa" też chcę !!

dokucza trochę już głód na redukcji ?:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium