SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris no po to jest masa aby to co słabsze poprawić tak czy siak uważam że Twój plecak na +

Tak paczę i myślę, kiedy ja będę mieć takie kopyta jak Ty masujemy! będzie lepiej!

Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-10-13 18:34:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Adkens - zgadza się. Ważne by go mieć i realizować swoje wytyczne.

Amber - podejrzewam, że wtedy gdy ja będę miała takie barki jak Ty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dorotka, a probowalas cwiczyc barki np. 2x w tygodniu? jeden raz na dużych ciężarach, a drugi na wysokich powtórzeniach.. mój kolega chwalił sobie tę metodę jakoś trzeba kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris.K
Amber - podejrzewam, że wtedy gdy ja będę miała takie barki jak Ty :D


Aha no nie wiem co trudniej zbudować musimy mocno cisnąć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
wwianek
Dorotka, a probowalas cwiczyc barki np. 2x w tygodniu? jeden raz na dużych ciężarach, a drugi na wysokich powtórzeniach.. mój kolega chwalił sobie tę metodę jakoś trzeba kombinować


Trenuję barki dwa razy w tygodniu od jakiegoś czasu. Jednego dnia 3 ćwiczenia, drugiego mocniej. Jednak zarówno jeden jak i drugi trening na swoim maxie jeżeli chodzi o kg. Ostatnio Sylwia zwróciła mi uwagę na techniką w trakcie wykonywania unoszenia do boku. Mam nadzieję, że jej cenne uwagi coś zmienią. Poza tym w najbliższym czasie zgłoszę się kogoś odnośnie przygotowań także liczę na jakieś rewolucje treningowe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o, to ja tez licze, bo wieksze barki na pewno by mi sie tez przydaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
wwianek
o, to ja tez licze, bo wieksze barki na pewno by mi sie tez przydaly


Ty się lepiej na nogach skup, a większe barki zostaw mi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris.K
wwianek
o, to ja tez licze, bo wieksze barki na pewno by mi sie tez przydaly


Ty się lepiej na nogach skup, a większe barki zostaw mi:D


wwianek giry musimy tyrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amber872.
Doris.K
wwianek
o, to ja tez licze, bo wieksze barki na pewno by mi sie tez przydaly


Ty się lepiej na nogach skup, a większe barki zostaw mi:D


wwianek giry musimy tyrać

to tez! chociaz moje po dzisiejszym treningu zyja wlasnym zyciem i cos czuje, ze jutro beda poza zasiegiem mojej kontroli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium