SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates Ultimate NOX Pump

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
Panowie gdzie moge dostac probke tego supla bede bardzo wdzieczny:)
gadu: 5841804

Bo chcem kupic cala paczke ae najpierw chcialbym probeke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
w sklepie SFD mozesz kupic na sztuki
jak dla mnie produkt rewelacja
jedyne co moglo sie do niego narazie rownac to Xtreme Stack z Kaizena (tyle ze po tym mialem nawet zejscie )

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-05-10 09:25:30

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Wypróbowałem 2 saszetki i po prostu produkt mnie rozwala. Szkoda, że ja biedny student i cała wypłata na studia idzie, bo chętnie bym to wprowadził do mojej suplementacji;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
aha no widze widze są pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
Michał Z. mozna gdzieś dostać próbke ?

słyszałem bardzo pozytywne opinie o tym produkcie, kopie ponoc najlepiej obecnie

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sklepie sfd mozesz kupic pojedyncza saszetke za 7 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
bralem juz chybe wszystkie pobudzacze
szukam czegos co moge uderzyc zaraz po przebudzeniu gdyz tylko wtedy moge isc na trening... mam nadzieje, ze nox sie sprawdzi. oczywiscie do tego poleca inne bajerki typu gluta, bcaa i takie tam... jutro zdam relacje :)

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie nox to najlepszy suplement jaki bralem. Jak wzialem 1 raz i wyjechalem na trening i wrzucilem w aucie ramsteina to muslalem ze silnik roz***ie a na treningu mega koncentracja i zero bajerki z dupami. Polecam w 100%
teraz mma jeszcze bialko i witaminy Doriana. zamienilem animal paka na nie bo dla mnie maja bogatszy sklad. jedyna wada ze trzeba mieszac ale jakos da sie przezyc. smak we sam raz by popic nimi posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
zamieściłem tu opis badania (pewnie je znacie) nt jednego ze składników noxa czyli KA https://www.sfd.pl/prezentacja_:_DORIAN_YATES_ULTIMATE_NOX_PUMP_FORMULA-t403659.html
Jak na mój gust trochę to głupio wygląda jak na suplement z tej półki

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
dorian jest super. jednak pewne osoby /jak np Gregor / nie powinny stosowac wiecej niz 1/2 porcji . javascript: void();
javascript: void();
pozdr
mc

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do MARKA C

Następny temat

do M.C-czy intensywne rozciaganie,streching statyczny, uposledza przyrost siły?

Wiecej