SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates Ultimate NOX Pump

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50715
Pierwsze partie ktore bralem bylo to dokladnie 2 saszetki klepaly poteznie czulem sie na treningu mocno pobudzony pompa dobra nawet po treningu czulem ogulne rozkojazenie ktore sie dlugo utrzymywalo... ostatnio gdy zamowilem jedna saszetke juz nie czulem takiego pobudzenia i rozkojazenia pompa dobra i pozytywny trening to wszystko. POZDRO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47398
Według mnie dziala super zarzuciłem jedna porcje o 14 30 o 15 ciezki trening plechów z bicepsem do tego 15min roweryka teraz mamy 20 30 i czuje że mogłbym isc dowalic klate ktora bede robil jutro.Fakt ze pewnie jak to z dopalaczami jest z czasem ich działanie osłabnie organizm sie przyzwyczaji i bedzie trzeba zmienic na cos innego.Na dzien dzisiejszy dla mnie nr1.dopalaczy a brałem ich sporo.Shoc,Vapor,xpand..no xplode,ciekawe czy super pump z Gaspari da rade ale to po noxie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
super pump po dorianie czuc tak ze go po prostu nie czuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Mi osobiscie SP250 ładnie pasi.
Fakt ze biore 2 czubate miarki...

Nox - przecietny dla mnie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
a ja bedac w polsce zakupiłem 10 sztuk tego specyfiku

i wyraze swoaja opinie jak to zawsze bywa zapodałem cała saszetke przed treningiem klaty i bica ogolnie maskara takie pobudzenie chec do treningu nigdy nie miałem czegosc podobnego pompa burza normalne heheh pobudzenie zbyt duze na maksa rozkojarzony nawet auto sie ***owo prowadziło i tak z 3-4 godziny po treningu za mocne jak dla mnie powaznie teraz sobie daje połowe porcji przed kazdym treningiem juz od 3 tyg i swietnie sie czuje pobudzenie bardzo dobre nawet po 10 godzinach ciezkiej pracy jest siła na ostry trening super pompa zero zejscia jakis dziwnych faz hehehe ale sie rozpisałem bo to chyba dlatego ze wypiłem noxpumpa 15 min temu i same palce pisza a mysli juz sa na siłowni dobra spadam zrobic szoldery.......

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
koncze drugie podejscie... wnioski:
saszetka to za duzo, polowka lub 3/4 to max. unikam wtedy lekkiej zwaly po treningu a 3ma cholernie dlugo.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nox pump sredniak


<ziew>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
a co lepszego jadles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
elite jak on Ci zaraz wrzuci tu swoje mega mieszanki to nic dziwnego ze nox pump dla niego to 'sredniak'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996


stary XS kaizena imo lepszy
i no xplode w max dawce

IMO

+ efedryna
najlepsza w zastrzykach podskórnych

combo nie do wy***ania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do MARKA C

Następny temat

do M.C-czy intensywne rozciaganie,streching statyczny, uposledza przyrost siły?

WHEY premium