SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradzajcie na co sie nadaj Capoeira czy Muay thai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 796
Doradzcie mi na co mam sie zapisac na capoeire czy muay thai bo nie wiem na co sie nadaje.Niedaleko siebie mam dwa dobre kluby z tymi sztukami walki Prakong<muay thai> i Riviera <capoeira tam jest>.Opowiem cos o sobie: mam 13 lat jestem dobrze zbudowany ale nie jak kulturysta cwicze bez uzywek itp. cwiczenia robie tylko naturalne brzuszki,pompki itp.i jestem chudy i bardzo szybki. Napiszcie wedlug was na co sie bardziej bede nadawac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Witam Panów, ale jeśli chodzi o capoeirę, to jest ona w zasadzie sztuką walki opartą na tańcu, a nie samym tańcem. Takie sprostowanie

no co ty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052


No dobra, młody jesteś więc znaj moje dobre serce...

Jak chcesz się nauczyć walczyć to idź na MT, Prakong naprawdę polecam
Jeśli chcesz się nauczyć tanczyć i poznać parę efektownych trików akrobatycznych, to idź na capo (Riviera to jest klub taneczny i capoeira tam jest nastawiona głównie na studentki które chcą się trochę rozruszać).

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 796
aha dzieki za odpowiedz no to pojde na mt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 544
Biorac pod uwage te studentki to zapisal bym sie na jedno i drugie :) Ale jestem troche starszy :)
Muay thai to walka, Capoeira to taniec. Wybor nalezy do Ciebie, Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
No i co ja mogę dodać?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
ja dodam, że ćwiczę ciągle z "używkami" Pewnie dlatego nawet odżywki mi nie pomogą
No a te studentki to pokusa nie lada

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Lubisz dostawać wpi***ol? No to Capoeira

A teraz na poważnie.
Napisz coś więcej o sobie... Jeżeli jesteś chudy to nie wiem czy na MT będzie Ci dobrze zależy od sekcji jeszcze.

Ogólnie rzecz biorąc:
Muay Thai - Sztuka WALKI
Capoeira - SZTUKA Walki



Napisz cos więcej o sobie, co chciałbyś wynieść z treningów, co się kręci w tym itd itp a ja postaram się coś więcej poradzić.

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2008-01-03 12:42:11

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
myśle ze na capoeire się nie nadajesz bo jak masz 13 lat to raczej studentki na Ciebie nie polecą...

idż na thaia

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Jeżeli jesteś chudy to nie wiem czy na MT będzie Ci dobrze

Ilu widziałeś napakowanych 13 latków? Chłopak ma dużo czasu na nabranie masy, poza tym są i szczupli zawodnicy, i to nie tylko w juniorach. No i od czegos są kategorie wagowe. Btw, 95% juniorów w Prakongu to chudzielcy właśnie wiec nie będzie odstawał od normy

A co do tych studentek, to nieskromnie się wypowiem,ze na MT są lepsze laski niż w Rivierze na capo

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
co do tych studentek, to nieskromnie się wypowiem,ze na MT są lepsze laski niż w Rivierze na capo
Widziałem tylko jedną, ale potwierdzam, że miodzio

A co do chudzielców... ech, popatrzcie na takiego Simonidesa i przestańcie opowiadać, że chudzi się nie nadają

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
searme Gafa Nie wiem czemu ale to 13 przeczytałem jako 18

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOKS judo czy ju-jitsu ?

Następny temat

Mocowanie worka w bloku.

WHEY premium