SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak to nie widzisz plusów odcięcia śmiciowego jedzenia, wciskania w siebie tłuszczy utwardzanych, cukrów prostych.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Soquł
Ogólnie to myślałem nad całkowitym odcieciu się od chipsów, słodyczy, słodkich napoi itp, unikać tego jak diabeł wody święconej przez 3 miesiące, ale nie wiem czy mi się to uda i nie widzę w tym żadnych plusów


A poprawa formy sportowej, poprawa zdrowia, dobrego samopoczucia bez spożywania zbędnego syfu to nie wystarczający powód?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
W sumie to macie rację, ale sam nie wiem czy to wypali, bo tak jak mówiłem całe dzieciństwo przezarlem na takich gownach i sam nie wiem czy to wypali, póki co to przetestuje swoją wolę która moim zdaniem i tak jest dosyć silna, i będę jak tylko się da u jakąś tego gowna. Aspartam i acesulfam ł też wywalić? Tak samo napoje light ? Pamiętam, kiedyś na low carbie 1 miesiąc wyzekalem się wszelakich wegli np. chleba, jadłem max 70g wegli i podczas tej diety na końcu byłem w szczytowej formie. Serio , byłem wstanie wtedy nawet stanąć na rękach a samopoczucie było 2x lepsze, więc i tak już jestem dosyć mocno zdesperowany, aby zrzucić ten tłuszcz, to z chęcią znowu przejdę na ta dietę. No alw trzeba też dodać, ze to był czas przed tym jak uznałem, ze nie widzę żadnych efektów i sie poddalem. Od maja do 15 sierpnia nie prowadziłem regularnych treningów, spałem po 5 godzin, teraz dzięki Bogu zmadrzalem i śpie po 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Nie ma co popadać w skrajności musisz się odstawiać powoli od napojów słodzonych jak zrobisz to nagle to nie każdy wytrzymuje, lepiej stopniowo odstawiać

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
Pije dziwnie 1,5l pepsi light, jutro 700 ml izotoniku, szklanka pepsi reszta kranowa


Zmieniony przez - Soquł w dniu 2017-09-18 20:37:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Soquł
Pije dziwnie 1,5l pepsi light, jutro 700 ml izotoniku, szklanka pepsi reszta kranowa



Zmieniony przez - Soquł w dniu 2017-09-18 20:37:55


To faktycznie spróbuj delikatnie ograniczać bo nie tylko cukier/słodziki ale i kofeina jest tam zawarta co też nie jest wskazane.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
niby light bez cukru itp ale to chemia jak nic, no szklaneczkę, puszeczkę to jeszcze rozumiem ale aby wlewać w siebie 1.5 litra to wg mnie sporo

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Soquł
Pije dziwnie 1,5l pepsi light, jutro 700 ml izotoniku, szklanka pepsi reszta kranowa



Zmieniony przez - Soquł w dniu 2017-09-18 20:37:55


Nie dosyć, że ładujesz tyle chemii to jeszcze kofeinę i to pewnie koło 80-100mg. Przynajmniej cola tyle zawiera .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
Ta,macie rację, dlatego zacznę od tego izotoniku i szklanki na dzień. U nas w sklepie nie ma żadnej wody powyżej 600mg minerałów na litr, dlatego kranowe będę pił . To cola ma kofeine? O kurde a takie dawki coś we mnie zmienia? Pamiętam jak po los carbie wychlalem 2l zwykłej pepsi, to na noc miałem dziwne uczucie zimna, lekkie drgawki i głodny byłem jak wilk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
coca cola ma np Coca cola – 96 mg/l
ale pepsi max już np dwa razy więcej 185 mg/l
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium