SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 807563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Poza tym mam nadzieję, że to tylko wycinek tego fbw bo w innym przypadku to nie jest fbw

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Witam ,

Czytam obecnie książkę Anita Bean żywienie w sporcie i natknąłem się na rozdział dotyczący budowania masy. Czy to prawda, że zakres 6-10 powtórzeń przy większych ciężarach daje lepsze efekty w budowaniu jakościowej masy niż 10-12 powtórzeń przy mniejszych ciężarach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Artykuł chyba wszystko Ci wyjaśni http://potreningu.pl/articles/4410/hipertrofia-vs-ciezary-i-zakres-powtorzen--jak-to-jest-w-praktyce 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Bryxon
Witam ,

Czytam obecnie książkę Anita Bean żywienie w sporcie i natknąłem się na rozdział dotyczący budowania masy. Czy to prawda, że zakres 6-10 powtórzeń przy większych ciężarach daje lepsze efekty w budowaniu jakościowej masy niż 10-12 powtórzeń przy mniejszych ciężarach ?




Uważam, że zakres powtórzeń nie ma aż tak kolosalnego znaczenia jak dobra miska i jakościowo dobrane pożywienie.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 396
Siema,
Wracam dopiero co od kręglarza. Miałem 3 "przesunięte" kręgi (17 lat). 1 w odcinku lędźwiowym i 2 w odcinku piersiowym. I teraz pytanie. Ile dać sobie na regeneracje i jakie ćwiczenia regeneracyjne ? I czy cokolwiek robić, czy czekać tydzień (bo mam wizytę kontrolną) i nic nie robić ?

"Lepiej umrzeć jak tygrys niż żyć wiecznie jak muł"-Różal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witaj

Najlepiej jakbyś nic nie robił do wizyty kontrolnej, a następnie zapytał lekarza o ewentualne zalecenia.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 396
A miał ktoś kiedyś odczynienia z przesuniętymi kręgami. I ile trzeba czekać żeby móc na nowo mocno trenować ?

"Lepiej umrzeć jak tygrys niż żyć wiecznie jak muł"-Różal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Po poważnych uszkodzeniach już można nie wrócić do "hardkorowych" treningów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 242
Witam, mam pytanie czy dobrałem dobrze trening na plecy na rozbudowe ich i czy nie jest przeładowany

1.wyciskanie końcówki sztangi 3 serie\10 powtórzeń
2.martwy ciąg 4\12-10-8-6 powtórzeń
3.wiosłowanie sztangielkami w opadzie tułowia na ławeczce 3-10
4.ściąganie drązka z wyciągu górnego do klatki 3\12-10-8
5.ściąganie drązka z wyciągu górnego zza głowe 3/10-8-6
6..PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKim 4\12-10-8-6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium