SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowy trening-ile serii?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25
Zaplanowałem sobie poćwiczyć sobie kondycyjnie w mojej domowej siłowni mam niestety do dyspozycji 2 hantelki oraz worek treningowy (Latem będę miał więcej sprzętu) jakie ćwiczenia powinienem z nimi robić i najważniejsze po ile serii ile trening powinien trwać i jaka rozgrzewka? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Jak byś napisał co chcesz osiągnąć tym treningiem i podał więcej informacji o sobie byłoby łatwiej coś doradzić.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25
rion10
Jak byś napisał co chcesz osiągnąć tym treningiem i podał więcej informacji o sobie byłoby łatwiej coś doradzić.

Ok sorry zapomniałem o tym.Chodzi mi głównie o poprawę siły (kiedyś przez rok ćwiczyłem i chcę do tego wrócić) bo nie mam zbytnio siły oraz kondycji.Mam 18 lat 60kg, 1,70 wzrostu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Wiesz jak na tych hantlach masz jakieś sensowne obciążenie to można pomyśleć nad jakimś planem z wagą ciała + hantle.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem a co z treningiem

Następny temat

Perfekcja

WHEY premium