SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowe sposób?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 231
Prosze o rady ale takie na powaznie.
Mam 183cm wzrostu i waze okolo 83kg Chcialbym troszke uwypuklic klatke i troche zmniejszyc brzuszek zeby byl bardziej plaski (najlepiej zeby delkiatnie bylo widac miesnie brzucha nie chodzi mi o wielkie miesnie tyko tak delkikatnie) no i ta klatka zeby troche sie wypchnela.
Nie mam jak chodzic na silownie bo nie mam pieniedzy a sytuacje mam taka ze nie ma jak nawet w piwnicy cos zrobic:/ Co moge robic w domu zeby uzyskac ten efekt o jaki mi chodzi?
Dzieki za powazne Odp!

...jest orajt...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 231
beda po tym efekty? a i chcialbym zaznaczyc ze zacznyma chodzic na basen niestety tylko raz w tyg ale i tak chyba ok?

...jest orajt...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2375
Tak, będą po tym efekty i dodam nawet że właśnie takie jakie chcesz osiągnąć.Pamiętaj tylko że od samego czytania raczej muka będzie A basen ci w niczym nieprzeszkodzi a nawet pomoże Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 231
dzieki za pomoc Motywacje jak na razie mam wiec mam nadzieje ze jak najdluzej bedzie mnie ona trzymac :]

Tylko jeszcze 1 pytanie: tzn. mam naprzyklad robic 100 brzuszkow ze skretami i ile pompek?? dziennie, i na drugi dzien bez skretow i ile pompek?? czy jakas przerwe ze co drugi dzien??

Jezeli ktos chcialby mi pomoc to BARDZO bym poprosil zeby mi ulozyl taki trening na 7 dni(tydzien ze w jaki dzien np ile pompek i brzuszkow i czy jakies przerwy mam robic BARDZOo to prosze !!!!!

Zmieniony przez - pytajnik_ w dniu 2005-11-11 23:46:48

Zmieniony przez - pytajnik_ w dniu 2005-11-11 23:48:10

...jest orajt...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2375
Wiesz prawda wygląda tak że załóżmy zrobisz dziś 100 brzuszków i 50 pompek, jestem prawie pewien że jutro będziesz umierał po dzisiejszym "treningu"Tak więc polecam po 1 jeszcze poczytać, a po drugie realnie ocenić swoją kondycję. A tak pozatym to proponuje robić ćwiczenia w 4-6 seriach po 10-12 powtórzeń co drugi dzień. Jak niedasz rady np: zrobić 4 serii po 10 pompek to zmniejsz narazie ilość np:do 3 serii. Z brzuszkami podobnie choć polecam większą ilość powtórzeń, rób po 20 z 4 serii. Pamiętaj tutaj nie ma żelaznych reguł jakimi masz sie kierować, w tym co chcesz osiągnąć i przy treningu domatora liczy sie wytrwałość i zacięcie oraz pomysłowość Czyli reasumując - rób tyle ile możesz i stopniowo zwiększaj ilość powtórzeń i serii. Tylko nierób wyłącznie jednego rodzaju pompek i brzuszków, urozmaicaj trening. A na mięśnie brzucha standardowo polecam nożyce pionowe i poziome w ilości tak jak resztę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 231
No po 100 brzuszkach nie bede umierał bo tyle jestem wstanie zrobic :] pompek tez troche zrobie no moze nie za duzo bo np. 4 serie po 14:P no na razie nie dam rady wiecej :) ale najbardziej sie boje ze bede robil te cwiczenia i nie bedzie efektu zadnego to mnie przeraza ze klatka bedzie tak samo wygladac a brzuch ciagle lekko odstawac....

...jest orajt...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2375
Złe podejście panie kolego W ciągu 1 dnia, 1 tygodnia efektów sie niespodziewaj! Weź sie do roboty poćwicz miesiąc, dwa, trzy, cztery i dopiero będziesz mógł coś stwierdzić Poważnie mówie - głównym błędem jest właśnie takie podejście... a co będzie gdy bedzie, niebędzie...co tu rozkminiać! Ćwicz i zgłoś się po tych 3-4 miesiącach pełen zadowolenia i dalszych instrukcji Bo jak wiadomo apetyt rośnie w miare jedzienia
A i może byś o diecie pomyślał jakiejś? W końcu myślenie przecież nieboli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 231
no dieta oczywiscie ale czytalem duzo i nie umiem sobie jej sam ulozyc moze jakas pomoc?

...jest orajt...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2375
ojej. Czytaj wiecej. Myśle że typowej diety nie ma co narazie układać, bo to troche zachodu a i możesz sie w tym pogubić, zresztą pilnowanie diety i jej ułożenie jest dla początkujących czarną magią zazwyczaj. Są jednak pewne zasady których przestrzeganie jest niemalże obowiązkowe. Tak w duuuuuuużym skrócie - jedz zdrowo ale poważnie - Jakiś 0,5l jogurt po treningu, banany,ryż, kasze...chodzi o to żebyś nie doładował za dużo tłuszczy a węglowodanów i białka. Na 2 kanapkach dziennie możesz brać sie za szachy a nie za ćwiczenia, tak więc jedz mniej a częściej, 4-5 posiłków dziennie...Oczywiście jakieś zupki chińskie,big mac'i i takie tam odpuść sobie najlepiej :-. Ale narazie ćwicz, jedz domowe obiadki, nie przeżeraj sie na kolacje i takie tam Więcej nie jestem władny ci pomóc - Ogół już znasz,czytać umiesz tak więc do roboty. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 231
Tyka napisał: "Uwidocznienie rzeźby jest w 80% zależne od diety i nią się proponuję zająć w pierwszej kolejności"

Prezes moze jednak mi pomozesz co i jak jesc bo na forum wiele jest napisaane białka weglowodany tłuszcze... a co w moim konkretnym przypadku co powinienem jesc jesli nie chce przytyc w sumie nie musze chudnac tylko zeby troszke uwidocznis miesnie brzucha i klatki Jakie produkty powinienem jesc czy cos bo takich ifo nie moge odszukac
Bardzo prosze.

...jest orajt...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

............Jestem zaszeroki w pasie......

Następny temat

bardzo proszę o radę!!

WHEY premium