SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dokończenie masy czy start w SW?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 220
Witam,

Zamierzam przejść całkowicie z siłowni na sztuki walki. Mam obie możliwości do wyboru i chciałbym się kogoś poradzić co lepiej zrobić. Pierwszą opcją jest podjęcie obecnie treningów: 2x kickboxing + 2x siłownia (trening pod SW + rozciąganie). Drugą opcją jest dokończenie masy do kwietnia maja, redukcja do września (z odpowiednim treningiem interwałowym pod SW) czyli miesiąca, w którym będą nabory do grup dla początkujących i start: 2x boks/kickboxing + 2xBJJ tygodniowo. Ze sztukami walki miałem mało do czynienia, ostatnio byłem na treningu kickboxingu i jestem bardzo pospinany, ponieważ się wcale nie rozciągałem. Jeżeli bym dalej kończył masę to należy dodać rozciąganie oczywiście. Wiem, że w jakimś stopniu masa się przydaje do SW, nie za dużo, ale w odpowiedniej proporcji, obecnie waże 89kg (180 cm.) i myślę, że po okresie redukcji ważyłbym w granicach 80-84kg. Nie mogę obecnie rzucić całkowicie siłowni, ponieważ mam wykupiony karnet do grudnia i chcę go w jak największym stopniu wykorzystać. Pozdrawiam


Zmieniony przez - santee303 w dniu 2018-01-28 22:04:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
santee303
...Pierwszą opcją jest podjęcie obecnie treningów: 2x kickboxing + 2x siłownia (trening pod SW + rozciąganie). Drugą opcją jest dokończenie masy do kwietnia maja, redukcja do września (z odpowiednim treningiem interwałowym pod SW) czyli miesiąca, w którym będą nabory do grup dla początkujących i start: 2x boks/kickboxing + 2xBJJ tygodniowo.
Jeśli priorytetem są SW -
santee303
Zamierzam przejść całkowicie z siłowni na sztuki walki...
To szkoda czekać do września. Opcja pierwsza.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 53
odpuść sobie sztuki walki. to dla frajerow, za kilka lat po tylu uderzeniach w glowe będziesz d****em jedząc własne odchody , znam takich co kiedyś walczyli i teraz z nimi zle
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
piotr.bb456
odpuść sobie sztuki walki. to dla frajerow, za kilka lat po tylu uderzeniach w glowe będziesz d****em jedząc własne odchody , znam takich co kiedyś walczyli i teraz z nimi zle


widocznie sie nie przykladali albo nie nadawali do tego, czy to dla frajerow raczej nie, na pewno lepsze to i bazdziej wartościowe niz bezmyslne przezucanie zelastwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
''Nie mogę obecnie rzucić całkowicie siłowni, ponieważ mam wykupiony karnet do grudnia i chcę go w jak największym stopniu wykorzystać. Pozdrawiam ''

z takim podejsciem to wiesz..
pytanie jest dosc niekonwencjonalne,z tego względu,że zadałeś je w dziale sportów walki, więc możesz domyśleć się jakie będą odpowiedzi w tym dziale, a jakie odpowiedzi mogłyby byc gdybyś zadał je w innym dziale...

podstawowa kwestia ile masz lat ? chociaz jezeli nie jestes zdecydowany na kick boxing to niczego nie osiągniesz w tej dziedzinie,dlatego,ze nie jestes do tego przekonany/ wiem to bo masz watpliwosc co wybrać- nie ma tak
trzeba wiedziec co sie chce robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
idź od razu na SW. Gdy makiuu zacznie w końcu trenować będziesz już zaawansowany. A na serio jeżeli chce robić siłownię nadal to 2x siłka 2 x mordobicie będzie opcja ok.


Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2018-01-29 12:32:52
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 220
cynik75
idź od razu na SW. Gdy makiuu zacznie w końcu trenować będziesz już zaawansowany. A na serio jeżeli chce robić siłownię nadal to 2x siłka 2 x mordobicie będzie opcja ok.



Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2018-01-29 12:32:52


No na szczęście on nie decyduje o tym czy mi wyjdzie. Ja jestem zdecydowany na: 2x kickboxing, 2xbjj w tygodniu, ale nie mogę sobie teraz na to pozwolić chociażby do września przez kupiony karnet na siłownie (który obowiązuje do grudnia) to raz, a dwa, że jestem studentem pracującym i ciężko mi będzie wyrobić pieniężnie by opłacić obie SW + siłownia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay thai i silownia

Następny temat

usyk vs briedis

WHEY premium