SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dobrzy lekarze

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2005

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 150 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1381
Gdzie mogę znaleźć dobrego lekarza i rehabilitanta od stawów kolanowych? Najlepiej Kraków, Sosnowiec i okolice. Jeżeli znacie ceny to też proszę. Znalazłem kilku prawdopodobnie dobrych lekarzy ale w warszawie...;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15359
poszukaj w busko-zdroju, tam znajdziesz. Dr Podesek Stefan tylko nie wiem czy jeszcze zajmuje sie kolanami...

Zmieniony przez - czuczek w dniu 2008-10-05 11:01:09

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11945
W Kielcach jest świetny rehabilitant, Krzysztof Demko email do niego: demkok@02.pl

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 150 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1381
Czuczek byłem u doktora Podeska w Busku zajmuje się kolanami, wiem że jest bardzo dobry ale odniosłem wrażenie że robi to od niechcenia i niby wszystko ok ale powiedział mi że to się samo "naprawi" i nie przepisał nic ani nie polecił rehabilitacji, więc nie chętnie tam powrócę.

Miro86 dzięki, byłeś u tego rehabilitanta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11945
Tak byłem, bardzo kompetentny i rzetelny facet, najlepiej napisz do niego i umów się na jakąś wizytę. Za konsultacje bierze 30 zł nie wiem ile za ćwiczenia.

Co do Podeska, to jest on bardzo dobrym lekarzem, mojego brata niejeden raz wyleczył z kontuzji, i wydaje mi się że jeśli on powiedział że się naprawi, to tak powinno być A tym że potraktował Cię bez wylewności sie nie przejmuj bo uwierz mi on przyjmuje kilkadziesiąt osób dziennie więc gdyby chciał się rozwodzić nad każdym to by mu życia brakło

EDIT: tam chyba popełniłem błąd w tym adresie bo powinno być demkok@o2.pl
w sensie o a nie 0

Zmieniony przez - Miro86 w dniu 2008-10-10 21:29:03

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pojutrze mam wizyte u tego rehabilitanta to się zobaczy co on jest wart.
Może jakieś inne propozycje??? :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JU JITSU w Kielcach

Następny temat

Sylwek