SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry trening po długiej przerwie... Pomocy!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
Witam, właśnie zaczyna znowu ćwiczyc na siłce po 2,5 letnim postoju. Prosił bym o dobry trening na jakieś 1,5-2 miechy na początek. Waga około 90 wzrost 188. wyciskałem około poł roku temu 80-82 na klatke na sztandze, myśle że teraz 75 bez porblemu bym podniusł wtedy to bylo tylko takie sprawdzenie ale przed wakacjami warzyłem 10kg mniej i 80 wchodziło teraz sam nie wiem bo dopiero od poniedziałku zaczynym od nowa wszytsko. Chętnie jakaś dieta czy coś... Trening 3 razy w tygodniu na siłce i moge robic sobie klatke, barki, bica w domu i cus tam jeszcze. Jak bedziecie mieli jakieś pytania żeby rozpisac mi trening to albo gg albo mail albo poprostu na forum. Z góry dziei za odpiski! Pozdro

.............................

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
jednka cos się ******li te forum....

.............................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
"Jezeli bedziecie miec jakies pytania aby mi rozpisac trening"
Hahahaha
SAm sobie uluz nikt za ciebie nie bedzie ukladal a tym bardziej ze ty chcesz. Jesli chodzi o trening to na poczatku trening obwodowy. zobacz na ACT michaila i sie wysil i poczytaj. A nie zeby ktos dal ci gotowca.

POZDRO.

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w sprawie treningu (po dlugiej przerwie)

Następny temat

trening masa z sila..

WHEY premium