SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dobry spalacz - który wybrać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 722

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6619
Witam!

Powoli zbliża się sezon plażowy więc zaczynam myśleć o redukcji (w sumie to trochę późno, ale tak wyszło).

W związku z tym powraca pytanie o najlepszy spalacz obecnie dostępny na rynku. Może można by zrobić jakiś ranking najlepszych spalaczy dostępnych w tym sezonie?

Czekam na opinie

Jeśli o mnie chodzi to dieta jest, trening aero i siłowy też. Stosowałem już Scorcha, DymaBurna i kilka innych słabszych w zeszłym sezonie, ogólnie nie mam problemów z tolerancją kofeiny i innych stymulantów.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za opinie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 545 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2926
napisał(a)
Początkujący
Powoli zbliża się sezon plażowy p/i] Powoli?? Z powodzeniem już od jakiś 2 tyg. można śmiało zagościć na plażę i się opalać. Obudziłeś się w porę

Nie mam twojej foty żeby realnie ocenić szanse na redukcję w ciągu 30dni, aczkolwiek wg. mnie to raczej nie realne. Spalacz to może 3 procent efektu końcowego, postaraj dopiąć dietę i treningi na ostatni guzik. To jest klucz do sukcesu

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

napisał(a)
Początkujący
Pytanie z dwoma "naj" - naj-częściej zadawane i naj...głupsze, na które odpowiedzieć się po prostu nie da.
Pytanie to raczej powinno brzmieć "Który spalacz jest najodpowiedniejszy na dany etap redukcji?"

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3487
animal cuts kopie niesamowicie
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 363 Napisanych postów 8676 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130649
to chyba jeszcze mało brałeś i widziałeś

Stop wishing start doing

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3487
Black Mamba
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1057 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14447
Ja biore Ripped Freak.. taki o.
A pisali że kopie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROGRAM TRENINGOWY DO SPRAWDZENIA

Następny temat

dieta na rzeźbe . do oceny

Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Czy kulturystyka szkodzi sercu? Czy kulturystyka szkodzi sercu?  Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Piotr Zieliński - ocena sylwetki Piotr Zieliński - ocena sylwetki Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Kiedy nie sięgać po anaboliki? Kiedy nie sięgać po anaboliki? Bo zawsze znajdzie się ktoś większy... Bo zawsze znajdzie się ktoś większy...