SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry chirurg-ortopeda w Warszawie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3106
Witam,

Kilka lat temu przeszedłem operacje obu kolan, która pomogła mi na nawykowe zwichnięcia rzepki. Świetna robota, wykonana przez dr Światłowskiego na Skrze w Warszawie. Przez wiele lat nic się nie działo, aż miesiąc temu podczas skakania na trampolinie z kolegą kolano nie wytrzymało przeciążenia i zwichnąłem rzepkę. Byłem u swojego "operatora", który stwierdził, że zwykła rekonstrukcja troczków będzie tylko półśrodkiem i przydałoby się zrobić przeszczep więzadła z okolic kolana do przymocowania rzepki.

Niestety taki zabieg na Skrze to wydatek ok. 8.000 PLN. Czy jest w Warszawie jakaś alternatywa w postaci państwowego specjalisty , który w ramach ubezpieczenia, bądź za znacznie mniejszą sumę podjąłby się takiej operacji? W którym szpitalu są najlepsi specjaliści z zakresu chirurgii narządów ruchu?

Mini siłka w domkku

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Pytaj też w Informatorze Mazowieckim bądź na lokalnych portalach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Ja też kiedyś próbowałem na swoich kolanach oszczędzać, po tym jak zresztą ten sam operator zaproponował mi rekonstrukcję ACL. To co wyprawiają (a przynajmniej wyprawiali wtedy) niektórzy ortopedzi w niektórych szpitalach to horror, czy też kryminał. Po takich doświadczeniach bałbym się iść państwowo. Pamiętaj jeszcze o tym, że po rekonstrukcji przydałaby się rehabilitacja najlepiej u fizjoterapeuty współpracującego z operatorem. Może spróbuj u tego lekarza, ktoś go kiedyś polecał, ale jak widać opinie są różne
http://www.znanylekarz.pl/25807/maciej-langner/ortopeda/warszawa-otwock-minsk-mazowiecki 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
SIEMA mam 17 lat i wykryto u mnie chonromolacje rzepki. Od pięciu lat trenuje piłke ręczną i nie wiem czy wolno mi wrócić do sportu, a jest on dla mnie całym ŻYCIEM. Na pewno będzie potrzebny dobrej klasy stabilizator, czy możecie doradzić jaki będzie odpowiedni do tego rodzaju sporu i choroby. Z góry dziękuje wszystkim. I LOVE HANBALL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja pleców przy zagrywce siatkarskiej

Następny temat

strzelanie po szyciu lakotki

WHEY premium