SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry Gainer z Afrika ,zmasowalem sie. a jak %-) SPAM POST +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730


Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
stare w chvj

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
chvj z nauką i maturą, ja idę na żywioł

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586




Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
siema
chciałem powiedzieć, że w tych ciężkich chwilach wszyscy jesteśmy maturzystami

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Iceman idź pan w chvj
Nastukany
Adrian ja właśnie Wesele oglądam na jutube a wieczorem obejrze Potop, 5,5 godziny sam Potop trwa obstawiam że któraś z tych lektór będzie, tylko te dwie powtarzam, reszta chvj. obczajałem ostatnie lata, i na maturze z polaka było ostatnio:Lalka (charakterystyka Łęckiej),Pan Tadeusz,Granica i Przedwiośnie, myśle że nie powtórzy się żadna z nich. Najbardziej chciałbym Wertera, Zdążyć przed Panem Bogiem i jak się przygotuje to Wesele i Potop, Inny świat też ogarniam, Tango też z tym że poyebane to jest

Zmieniony przez - sixth w dniu 2010-05-02 13:24:21

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
tak jest

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
sixth powtórz lalkę, bo ona się bardzo cvzęsto pojawia z tego co wiem, kuźwa ja nie powtórzyłem z polaka jeszcze nic

dziś nadszedł chyba ten dzień

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
sixth w zeszłym roku byli też chłopi. ich tez mozesz ***ać

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg?

Następny temat

nietypowe pytanie

WHEY premium